Sylwia Gliwa aktorka znana z „Na Wspólnej” prawie rok temu rozstała się z mężem Bogumiłem Ziębą. Wcześniej spotykała się między innymi z młodszym o 12 lat maturzystą Szymonem Paneckim, potem wyszła za mąż za kierowcę wyścigowego i dziennikarza Marcina Biernackiego. Następnie związała się z Bogumiłem Ziębą, prezesem firmy informatycznej.

Sylwia Gliwa pokazała syna! Wyjechali razem na narty

Sylwia Gliwa ukrywała rok informacje o rozstaniu z chłopakiem

Ten ostatni związek aktorki był wyjątkowo mało medialny, dlatego nawet informacja o ich rozstaniu nie przedostała się do prasy. Niebawem minie rok od rozpadu związku, a Sylwia Gliwa dopiero teraz o wszystkim opowiedziała publicznie:

Decyzja nie była łatwa, bo był to dla mnie trudny życiowo czas. Kupowałam mieszkanie, a przez okres remontu mieszkałam u przyjaciółki. Wiedziałam, że z wieloma rzeczami będę musiała poradzić sobie sama, tak też zrobiłam i to dało mi przekonanie o mojej sprawczości. Postawiłam na niezależność i branie odpowiedzialności za każdą decyzję – powiedziała aktorka w wywiadzie dla „Twojego Imperium”.

Ex-mąż Moniki Mrozowskiej ostro reaguje na jej wpis o alimentach!

Sylwia Gliwa nie zdradza, dlaczego doszło do rozstania, ale nie zamyka się na kolejną miłość:

Gdybym miała napisać receptę na udany i szczęśliwy związek, to składowymi tej mikstury na pewno byłyby spokój, szacunek, przyjemność z patrzenia na siebie. Ale też wsłuchiwanie się w swoje wzajemne potrzeby, satysfakcjonująca sfera intymna, myślenie o sobie nawzajem z poziomu serca – wyznała w rozmowie z Twoje Imperium.

TYLKO U NAS! Ewelina Ślotała broni Jakuba Rzeźniczaka

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Sylwia Gliwa, SK:, , fot. Niemiec/AKPA