Sylwia Juszczak – Krawczyk (42 l.) w 2017 roku trzeci raz wyszła za mąż. Aktorka powiedziała „tak” Mikołajowi Krawczykowi. W 2019 roku na świat przyszła córka pary, Konstancja.

Gwiazda ma również dwóch starszych synów z małżeństwa z Tomaszem Pągowskim – Vincenta i Nataniela. Wczoraj, z okazji Dnia Dziecka, szczęśliwa mama upamiętniła to święto wrzucając na swój Instagram fotkę z córeczkę przytuloną do jej piersi.

Zobacz też: Sylwia Juszczak szybko wróciła do formy po ciąży! Pozuje z świeżo upieczonym mężem

Sylwia Juszczak-Krawczyk karmi córkę piersią – pokazała zdjęcie na Instagramie

Jeszcze kilka lat temu takie zdjęcia budziły pewną sensjację. Mamy karmiące swoje dzieci piersią na widoku publicznym nie były dobrze postrzegane. W mediach pisano o sytuacjach, gdy ludzie protestowali przeciwko publicznemu pokazywaniu się przez mamy w momencie karmienia dziecka piersią.

Dziś taki widok dziwi coraz mniej. Społeczeństwo inaczej patrzy na karmiące naturalnie mamy. Także media społecznościowe sprawiły, że kobiety przestały się krępować karmienia piersią – wiele z nich pokazuje na swoich profilach zdjęcia robione w czasie karmienia.

Sylwia Juszczak także dołączyła do teamu matek dzielących się prywatnymi zdjęciami z maluchem. Wczoraj na swoim profilu żona Mikołaja Krawczyka opublikowała zdjęcia z Konstancją przy piersi.

Zobacz też: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk pokazali córkę – wszyscy zadają TO pytanie

Wśród hasztagów, jakie Juszczak-Krawczyk dodała pod postem są również te oznaczające synów Mikołaja z jego związku z Anetą Zając: Michała i Roberta.

scena z: Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA