Michele Morrone (29 l.) – włoski aktor, którego Blanka Lipińska wybrała do swojej produkcji „365 dni”. Zagrał w filmie główną rolę, czyli Massimo, szefa sycylijskiej mafii. Aktor w ciągu kilku miesięcy podbił serca Polek i stał się prawdziwą supergwiazdą.

Michele Morrone w radiu ZET

Rozchwytywany jest także przez dziennikarzy – kiedy tylko przyjeżdża do naszego kraju, udziela wywiadów jeden za drugim. Ostatnio odwiedził Radio ZET, gdzie powiedział kilka zaskakujących faktów na swój temat.

Michele Morrone ma dwóch SYNÓW. Podobni do taty? (FOTO)

Na początku swojej kariery w Polsce, Morrone nie mógł opędzić się od łatki modela ze względu na swoją urodę. Gwiazda filmu „365 dni” tłumaczy, że nigdy nie chciał zostać modelem:

Miałem w życiu mnóstwo propozycji, żeby pracować w modzie, ale się nie zdecydowałem, nie dlatego, że nie szanuje, bo mam znajomych, którzy są w tym świecie,  ale do mnie to po prostu nie pasuje – ocenia Morrone. Uważam, że jeśli ktoś jest przystojny, nie musi być od razu modelem. Czułbym się dziwnie, gdybym musiał tylko stać i pozować. Gdybym miał pracować w świecie modowym, to bardziej jako projektant – stwierdza.

Prowadząca, Magdalena Barczyk zapytała, czy przyjąłby kolejną propozycję zagrania w polskim filmie. Morrone odpowiedział, że musiałby się zastanowić, bo nie gra w filmach dla pieniędzy. Chyba polscy aktorzy powinni wziąć z niego przykład!

Zobaczymy, jak w przypadku 365 dni, bo muszę się zachować w projekcie. Nie gram w filmach dla pieniędzy, czy dla zdobycia sławy, gram, bo mnie ujmują. Każdy poprzedni projekt w moim życiu był zrealizowany, bo podobał mi się mój bohater. Chcę być szczęśliwy i dobrze się przy tym bawić.

Michele Morrone totalnie ZASKOCZONY polskim… ROSOŁEM (VIDEO)

Michele Morrone rozkochał w sobie Polki. Jak sam przyznał, musi chodzić po ulicy w okularach i szaliku, bo nie może się opędzić od fanów. Niestety wyznanie aktora zasmuci jego wielbicielki:

Za 5 lat chciałbym dalej wykonywać swoją pracę, występować w filmach, tworzyć muzykę, to jest to, co chcę robić. Lubię myśleć o sobie, jak o książce, otwierasz i nie wiesz, co się wydarzy – tłumaczy. Planujesz, że chcesz kupić dom, samochód i chcesz kochać. Ja na przykład teraz nie mam czasu na miłość, próbowałem być w związku chwilę po zakończeniu zdjęć do filmu, ale nie byłem na to gotowy. Może jutro obudzę się rano, pójdę po kawę i zakocham się w kelnerce – powiedział w radiu ZET Morrone.

Wieniawa spotyka się z Morrone? Aktorka ZABRAŁA GŁOS

View this post on Instagram

🎬 @raffaelecerracchio

A post shared by Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial) on