Adam Sztaba (41 l.) w najnowszym numerze Viva, wypowiedział się na temat ojcostwa. Dyrygent podzielił się Czytelnikami swoimi odczuciami oraz największą obawą, która targała nim przez ostatnie lata.

Zobacz więcej: Adam Sztaba został ojcem! (FB)

W wywiadzie powiedział, że:

Będę świadomym ojcem, taką szansę daje późne ojcostwo.

Juror Tylko Muzyka. Must be The music wyznał również, że odkąd urodził mu się synek Leopold, to on całkowicie fruwa nad ziemią. Choć był już przybranym ojcem 14-letniego Antka, kiedy był w związku z Dorotą Szelągowską, to przyznał, że przestał wierzyć w to, że będzie biologicznym ojcem:

Cieszę się, ze będę miał szansę być bardziej świadomym ojcem, taką szansę daje późne ojcostwo. Tym bardziej, że jeszcze nie tak dawno godziłem się z myślą, że nie będę już biologicznym ojcem

.

Dyrygent, przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że powoli… odchodzi od muzyki. Czuje bowiem presje, która zaczęła go przytłaczać. Powiedział, że:

Czuję pewną presję. Wynika z tego, że ludzie sporo ode mnie oczekują. Nie chcąc ich zawieść, muszę się starać coraz mocniej. Za każdym razem, gdy przygotowuję duże koncerty albo biorę udział w ważnych przedsięwzięciach, to „nie zawieść” krąży gdzieś nad głową. Dlatego tak rzadko komponuję.

Zobacz więcej: CZY MĘŻCZYŹNI CHCĄ MIEĆ DZIECI?

Czy dzięki temu, że ostatnio został ojcem, to jego wena powróci?

&nbsp
Sztaba: Myślałem, że nie będę już biologicznym ojcem

Sztaba: Myślałem, że nie będę już biologicznym ojcem

Sztaba: Myślałem, że nie będę już biologicznym ojcem