Kate Moss (42 l.) miała dokładnie tyle lat, ile ma dzisiaj jej córka, Lila Grace, gdy zaczynała karierę w modelingu.

Zobacz: Kate Moss ma nowego chłopaka. Ma zaledwie… 18 lat!

Historia kariery Kate – megagwiazdy wybiegów i okładek zaczęła się przypadkowo. Na lotnisku JFK w Nowym Jorku wypatrzyła ją Sara Ducas ze Storm Agency. Kate miała 14 lat i wracała z rodzicami z wakacji na Wyspach Bahama.

Z dziewczynki szybko przerodziła się w „rasową” modelkę. Jej zdjęcia zdobiły okładki prestiżowych magazynów. Topmodelką została dzięki Calvinowi Kleinowi, który zaprosił ją do współpracy. Po tym, jak została „twarzą” Kleina, jej kariera nabrała rozpędu.

Zobacz: GWYNETH PALTROW POKAZAŁA CÓRKĘ! JEST NAPRAWDĘ PIĘKNA (FOTO)

Lila Grace, córka Kate Moss

Czy podobny los czeka córkę Kate Moss, Lilę Grace? Dziewczynka „liznęła” już wielkiego świata u boku mamy. Zawód modelki zna od podszewki, w końcu wychowywała się u boku jednej z najbardziej popularnych gwiazd wybiegów.

Mama już kieruje córkę na znane sobie i przetarte szlaki. Zdjęcie obu trafiło właśnie na okładkę Vogue Italia.

Córka Kate Moss i dziennikarza Jeffersona Hacka, która we wrześniu skończy 14 lat, jest niesamowicie podobna do matki. Piegowata, charakterystyczna. Posągowa. W typie ulubionych gwiazd wielu projektantów.

Zobacz: Tata Kai Gerber pokazał najnowsze zdjęcie pięknej córki

Będziemy się przyglądać karierze tej nastolatki. Po Kai Geber, córce Cindy Crawford i Lily Rose Depp, córce Vanessy Paradis, mamy następną młodziutką adeptkę modelingu.

Jak się Wam podoba Lila Grace Moss?