Nie od dziś wiadomo, że wkraczanie w show-biznes w młodym wieku grozi komplikacjami w dorosłym życiu. Przykłady można mnożyć. One zaczynały bardzo szybko.

Córki Demi Moore dorastały w świetle fleszy z racji swojego nazwiska. Aktorka ma za sobą trzy związki małżeńskie. Z Brucem Willisem doczekała się trzech córek. Rozwiodła się po trzynastu latach, a dziewczynki wyrosły już na kobiety.

Miley Cyrus swoją przygodę z rozdawaniem autografów zaczynała jako nastolatka, kiedy to wcielała się w rolę Hannah Montana. Ależ była słodka. Te czasy to już przeszłość.

Fani niepokoją się ostatnio o Miley. Piosenkarka nie stroni od imprez, kusych strojów o roznegliżowanych zdjęć. Wielu martwi się też o córkę Moore. Tallulah Willis przyznała, że cierpi na dysmorfofobię, tj. lęk związany z przekonaniem o nieestetycznym wyglądzie swojego ciała. 21-latka leczy się od siedmiu lat.

Miley, Tallulah i Scout Willis spędziły ostatnio szaloną noc. Zdjęcia z wybryków wylądowały na Instagramie Cyrus. Są fotki topless, łapanie się za krocze, selfies w łazience.

Będzie skandal?

&nbsp

About last night 📷 @buuski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Miley Cyrus (@mileycyrus)

@buuski bathroom selfie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Miley Cyrus (@mileycyrus)

Lazzzzz night @buuski #SLW @mertalas @macpiggott

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Miley Cyrus (@mileycyrus)