Serial „Niania” od 2005 do 2009 roku był prawdziwym hitem stacji TVN. Bohaterowie niemalże natychmiast skradli serca widzów. W serialu zagrali między innymi: Agnieszka Dygant, jako niania Frania, Tomasz Kot jako Maksymilian Skalski, Adam Ferency jako Konrad – kamerdyner, Tamara Arciuch – Karolina Łapińska, Maria Maciejowska – najstarsza córka Skalskiego, Roger Karwiński – syn Skalskiego i Emilia Stachurska – najmłodsza córka Skalskiego.

Emilia Stachurska z serialu „Niania”

Byłam nianią dzieci polskiej gwiazdy i biznesmena!

Jak wygląda dzisiaj najmłodsza aktorka serialu „Niania”? Emilia Stachurska urodziła się w 1997 roku w Krakowie. W „Niani” zaczęła grać w wieku 7 lat, a skończyła w wieku 11 lat. Obecnie ma już 23 lata!

Serialowa Zuzia zagrała w takich produkcjach jak: „Lekarze”, „Głęboka woda”, „Bokser” i „Ziarno” i najprawdopodobniej większość widzów nawet jej nie rozpoznała…  Z kolei w 2016 roku Emilia wystąpiła w filmie „Królewicz Olch”, który zdobył nagrodę Kryształowego Niedźwiedzia na festiwalu Berlinale.

Emilia Stachurska. Fot. Facebook

Emilia Stachurska. Fot. Facebook

Niania Frania i Enrique

Emilia Stachurska kilka lat temu w „Dzień Dobry TVN” zdradziła, dlaczego nie zrobiła kariery aktorskiej, mimo że wróżyła jej świetlana przyszłość. Tłumaczyła, że zawsze była dla niej ważniejsza edukacja i studia niż aktorstwo.

Emilia Stachurska. Fot. Facebook

Emilia Stachurska. Fot. Facebook

Dwie nianie – Dygant i Drescher (FOTO)