W czwartek, 10 września, odbyła się premiera smartfonu z klapką motorola razr 5G, której towarzyszył pokaz nowej kolekcji Roberta Kupisza. Gospodarzem wydarzenia był Olivier Janiak.

Gwiazdy na pokazie kolekcji Roberta Kupisza (DUŻO ZDJĘĆ)

Robert Kupisz i Motorola

Robert Kupisz podczas eventu zaprezentował ubrania z linii Orient, inspirowane Japonią. Z kolei Motorola zaprezentowała nowy, wyjątkowy model, który po złożeniu mieści się nawet w najmniejszej torebce. Idealny dla kobiet, ale i mężczyzn, bo włożysz go bez problemu do kieszeni.

Naj­now­sza ko­lek­cja pro­jek­tan­ta od­wo­łu­je się do kra­jów Orien­tu – stre­etwe­ar prze­pla­ta się z ele­gan­cją, znajdują się w niej zarówno klasyczne, czarne sukienki, jak i barwne t-shirty czy oversize’owe, pikowane kamizelki.

Pokaz Roberta Kupisza

Telefon rodem z kultowych filmów i seriali

Motorola razr 5G to bezpośrednie nawiązanie do kultowych modeli z klapką, które na początku millenium stały się prawdziwymi ikonami popkultury. Telefony te na dobre zagościły także w kinematografii towarzysząc bohaterom seriali (np. „Plotkara”), filmów (np. „Diabeł ubiera się u Prady”) oraz były nieodzowny elementem stroju wielu gwiazd – ze składaną motorolą chętnie fotografowała się m.in. Paris Hilton. Współczesna wersja motorola razr 5G to innowacyjny smartfon o spektakularnym designie.

Jest to również jedyny na rynku smarfon z pełni funkcjonalnym zewnętrznym wyświetlaczem Quick View, który umożliwia swobodne korzystanie z większości funkcji urządzenia bez konieczności otwierania elastycznego wewnętrznego ekranu. Żaden inny składany smartfon na rynku nie oferuje tak dużej kompaktowości z możliwością interakcji w jednym. Możesz wysyłać wiadomości, wykonywać połączenia, rozmawiać na wideo, mieć łatwy dostęp do ulubionych aplikacji, edytować zdjęcia przy zamkniętej klapce.

Motorola razr 5G - nwaiązuje do telefonów z klapką

Sprawdzamy, czy STAĆ NAS na nowości z kolekcji Roberta Kupisza (ZDJĘCIA)

Pełnia możliwości bez otwierania klapki

Motorola razr 5G pozwala na otwarcie lub zamknięcie klapki i łatwą obsługę jedną ręką. Wszystkie funkcje dostępne są także bez konieczności otwierania smartfonu na zewnętrznym wyświetlaczu Quick View. Dostarcza on narzędzi, informacji i działań w prosty, intuicyjny sposób. Nawigacja za pomocą gestów dostosowuje się do gestów systemu Android 10, łatwo dając dostęp do ulubionych funkcji. Aby nawiązać kontakt z najbliższymi wystarczy dotknąć ulubionych kontaktów i wykonać połączenie. Odpowiadanie na wiadomości jest równie proste za sprawą szybkiej odpowiedzi lub korzystania z pełnej klawiatury Quick View.

Motorola razr 5G - zmieścisz ją w kieszeni

Niesamowity aparat z podglądem dla modela

Kolejnym niespotykanym elementem, który motorola razr 5G zawdzięcza wyświetlaczowi Quick View, jest możliwość podglądu kadru przez modelkę lub modela podczas robienia zdjęć. To wielkie ułatwienie, znacząco ułatwiające dopasowanie odpowiedniej pozy. Wystarczy spojrzeć na ekran na klapce.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Motorola razr 5G ma minimalistyczny design. Obudowa została wykonana z polerowanego szkła 3D i aluminium, które dodatkowo przyciągają wzrok i czynią urządzenie ponadczasowym. Smartfon będzie dostępny w trzech wyjątkowych kolorach – Polished Graphite (grafitowa czerń), Liquid Mercury (srebro), Blush Gold (różowe złoto).

Wiemy, ile kosztuje kimono, w którym Honorata Skarbek pojawiła się u Kupisza

Dostępność i przedsprzedaż

Motorola razr 5G będzie dostępna w Polsce w limitowanej ofercie przedsprzedaży w dniach 18-30.09 wraz z bluzą z najnowszej kolekcji Orient Roberta Kupisza w dwóch wersjach do wyboru: Shogun lub Geisha. Oferta będzie dostępna na stronie www.motorola.com/pl oraz u partnerów: Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom, Plus, T-mobile. Od 1 października produkt będzie dostępny w sprzedaży regularnej.

Motorola razr 5G - innowacyjny modelOrientalny pokaz Roberta KupiszaRobert Kupisz - kolekcja inspirowana JaponiąPokaz Robert Kupisz x Motorola