Trzystu gości mogło podziwiać zaślubiny Elizabeth Hurley i Aruna Nayara. Pisaliśmy o kameralnej części teraz czas na oficjalną balangę. Jak donosi magazyn HELLO!, któremu para sprzedała prawa do relacji, na zamku w Winchcombe bawili się wszyscy liczący się w towarzyskim światku.

Do ołtarza prowadził pannę młodą Elton John. Hurley ubrana była w tradycyjną białą suknię, na głowie miała tiarę od Choparda, a w ręku delikatny bukiet. Jej ukochany powiedział nigdy nie widziałem kogoś tak pięknego, byłem tak wypełniony emocjami, że z trudem powstrzymywałem łzy. Wypełniała mnie miłość do niej. Czy Elizabeth była warta tych zachwytów zobaczcie tutaj.Z kolei aktorka popłakała się w kościele podczas przemowy Eltona Johna i podczas pierwszego wspólnego tańca.

Teraz para jest już w Indiach, gdzie odbędą się dalsze ceremonie. Towarzyszy im około 60 przyjaciół. Świętowanie rozpoczęło przyjęcie w hotelu Taj Mahal. Arun pokazał się w tradycyjnym indyjskim stroju, a jego świeżo upieczona żona w czerwonej satynowej sukience. Następnego dnia całe towarzystwo bawiło się na prywatnej plaży na obrzeżach Bombaju.

Główna atrakcja jeszcze przed nowożeńcami. Najważniejsze przyjęcie odbędzie się w pałacu Umaid Bhawan w Jodhpur. Zaślubiny według indyjskich obrządków odbędą się w piątek. Całość będzie zorganizowana w stylu Bollywood.