W poprzednim odcinku:

Eddie Muprhy publicznie zwątpił w ojcostwo dziecka Melanie Brown, Iris Angel. Zrobił to na oczach setek tysięcy telewidzów. Przeprowadzone testy DNA dowodzą, że to jednak on jest ojcem. W międzyczasie Murphy oznajmia, że znowu jest szczęśliwie zakochany. Z inną. Mel pozywa kobieciarza do sądu. Żąda zadośćuczynienia za nadszarpnięte dobre imię oraz środków na „godziwe utrzymanie dziecka\”. Adwokat Murphy’ego twierdzi, że pieniądze są za duże.

Odcinek 51784:

Tym razem to Eddie pozywa Mel. Twierdzi, że była kochanka i matka jego dziecka wyłudza od niego pieniądze oraz oskarża ją o zniesławienie.

Chodzi o różnicę zdań na temat wychowania dziecka. Aktor jest przekonany, że pieniądze, jakich chce od niego Spicetka, pozwalają na wychowanie małego szejka oraz że ogołoci go do reszty.

Ponadto jest zbulwersowany swoim obrazem, jaki kreuje Mel w mediach. Twierdzi, że stawianie go w negatywnym świetle może mieć zgubne konsekwencje dla jego kariery.

Mel w ramach zadośćuczycienia domagała się również kupna willi wartej 9 milionów dolarów – miałaby tam mieszkać z Angel Iris i córką z poprzedniego związku, dopóki ta pierwsza nie osiągnie pełnoletności.

W wywiadach niezmiennie twierdzi też, że póki co nie dostała od Eddiego złamanego grosza.

Kto ma rację, przekonacie się już w następnym odcinku.

[Na zdjęciu powyżej aktor z pierwszą żoną i dziećmi z pierwszego związku.]