The Cranberries daje czadu w Portugalii (FOTO+VIDEO)

256 256

Na tegorocznym Festiwalu Mares Vivas zagrało wiele znanych i lubianych osób i zespołów. Wystąpili między innymi Skunk Anansie, Mia Rose, Aurea, Tindersticks.

W tym roku pojawiła się również grupa The Cranberries, która swoim występem uświetniła festiwal, a publiczność wprawiła w prawdziwy zachwyt.

W 2004 roku grupa zawiesiła działalność, a członkowie zajęli się karierami solowymi. Reaktywacja zespołu nastąpiła w 2009, a w kwietniu tego roku nagrał pierwszy po dziesięcioletniej przerwie album zatytułowany Roses, który ma się ukazać jesienią.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu i posłuchajcie, bo przypominać zapewne nie trzeba, kilka ich wielkich hitów.

 
10 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

mari666, 19-07-11, 11:20 napisał(a):Kocham ich, są najlepsi:)Ty zapewne nawet nie znasz ani jednej ich piosenki, tylko wszędzie piszesz to samo, tylko aby nawalić jak najwiecej komentów. Ogarnij sie i nie wkurzaj ludzi

mari666, 19-07-11, 11:20 napisał(a):Kocham ich, są najlepsi:)W czym są najlepsi? Od kogo niby? Znasz ich w ogóle? Odnoszę wrażenie, że ty nawet nie czytasz tych wszystkich newsów na Kozaczku tylko jedziesz sieczką pod każdym byle żeby coś napisać.

gość, 19-07-11, 11:43 napisał(a):zombie znaja chyba wszyscy,jeden z tych swietnych ponadczasowych utorow :)dokładnie. już było tyle remixów i coverów, że każdy usłyszał nawet w innej wersji.

Zombie i just my imagination super piosenki, fajny głos ma ta wokalistka.

zombie znaja chyba wszyscy,jeden z tych swietnych ponadczasowych utorow 🙂

Dolores jest super, ma taki charakterystyczny głos

Mam nadzieję, że wyruszą w trasę koncertową, może nawet odwiedzą Polskę… 😀

gość, 19-07-11, 05:02 napisał(a):ZOMBIE to był hicior!!! a właściwie nadal jest!!!ni3e zn

ZOMBIE to był hicior!!! a właściwie nadal jest!!!

Kocham ich, są najlepsi:)