Polacy są pełni nadziei – po 2-gim miejscu Edyty Górniak wciąż marzymy o tym, że kiedyś wygramy. Czy tym razem? Niewykluczone. Publiczność Eurowizji znana jest z tego, że najczęściej wybiera piosenki nieskomplikowane muzycznie i łatwo wpadające w ucho. A taka jest piosenka „Time To Party\” w wykonaniu The Jet Set.

Wygrana była dla nas absolutnym zaskoczeniem. Tym bardziej, że jest to praktycznie nikomu nie znany zespół. Kilka osób być może pamięta ich z preselekcji do konkursu Eurowizji 2006, część z Sopotu, ale na tym \”sława\” się kończy. Przepraszam – kończyła. Teraz usłyszy o nich znacznie większe grono.

Tworzy go duet Sasha – David J., czyli urocza blondynka (Rosjanka) i dobrze zbudowany przystojniak (Anglik). Obydwoje nie są co prawda krajanami, jednak mieszkają w Polsce i tutaj też stawiają swoje pierwsze kroki na drodze do kariery.

A jak przedstawiają się sami zainteresowani? Trochę naginają autopromocję, ale to odwieczne prawo showbiznesu:

The Jet Set to zderzenie dwóch muzycznych kultur – Wschodu i Zachodu, to połączenie „czarnego” rapu i wokalu ze wspanialym głosem, młodzieńczą energią i talentem urodzonej w Rosji, w Sankt Petersburgu 17-to letniej Sashy, to mieszanka R’n’B i rapu z elementami muzyki pop i dance. (…) Grupa The Jet Set swoją drogę do sukcesu rozpoczęła podczas polskich preselekcji do konkursu Eurowizji 2006, gdzie głosami jury i widzów otarli się o zwycięstwo. (…) Od tego momentu popularność TJS stale rośnie. Drugi singiel „Just call me” stał się również przebojem – był emitowany we wszystkich największych rozgłośniach radiowych w Polsce, teledysk do tej piosenki cieszył się dużą popularnością na antenach telewizyjnych. Grupa The Jet Set w 2006 roku z dużym powodzeniem brała udział w wielu koncertach telewizyjnych, grając dla wielotysięcznej publiczności.

(…) „Time to party” jest jednocześnie najnowszym singlem zespołu, utworem do którego powstal najnowszy teledysk, promujący jednocześnie reedycję albumu \”Just call me\”.
Koncerty grupy The Jet Set gromadzą wielotysięczną widownię i są niezapomnianym przeżyciem dla fanów. Sasha i David J występują na żywo z towarzyszeniem muzyków i grupy tanecznej.
Grupa The Jet Set zdobyła już serca polskiej publiczności. Młodzi artyści niebawem ruszają na podbój Europy.

Planowane jest wydanie płyty zespołu w wielu europejskich krajach oraz za oceanem.

My na razie mamy jedno życzenie – żeby Polska pomyślnie przeszła eliminacje w półfinale. Polacy do tej pory nie przypadli do gustu międzynarodowej publiczności. Teraz pora na wsparcie zza granicy.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie grupy The Jet Set oraz na ich blogu.