Księżna Diana często przedstawiana jest przez media jako matka idealna. Żona Karola starała się za wszelką cenę pokazać chłopcom, że świat to nie tylko królewskie luksusy. Zabierała dzieci do parku zabaw, czy domu opieki, a wszystko po to, by wychować ich na wrażliwych mężczyzn. Niektórzy zauważyli jednak, że Lady D miała szczególną wieź ze swoim młodszym synem, Harrym. W mediach pojawiały się plotki o tym, że księżna faworyzuje chłopca. Czemu to robiła?

Jakie CECHY odziedziczył książę George po księżnej Dianie?

Królewski komentator, Richard Kay przyznał, że Diana w szczególny sposób opiekowała się Harrym, ponieważ miała świadomość, iż to William, czyli przyszły król, jest faworyzowany przez media i rodzinę królewską. Kay wspomniał o incydencie z prababką chłopców, która poświęcała więcej uwagi właśnie Williamowi. Diana bez wahania powiedziała Królowej Matce, że wolałaby, żeby traktowała chłopców na równi. Księżna nie mogła pozwolić na to, by Harry miał jakiekolwiek kompleksy z powodu pozycji w rodzinie.

Księżna Charlotte ma niesamowitą PASJĘ! To samo uwielbiała Diana

Co ciekawe, część komentatorów zarzuca Dianie, że wykorzystywała synów do celów PR-owych, szczególne podczas rozwodu z Karolem. Mimo wszystko trzeba przyznać, że incydent z Królową Matką wyraźnie pokazał, że Lady D zawsze walczyła o dobro synów.

To dlatego księżna Diana FAWORYZOWAŁA Harry'ego

To dlatego księżna Diana FAWORYZOWAŁA Harry'ego

To dlatego księżna Diana FAWORYZOWAŁA Harry'ego

To dlatego księżna Diana FAWORYZOWAŁA Harry'ego