Andrzej Grabowski głównie jest znany z roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według kiepskich”. Jednak nie tylko znamy go z ról komediowych, dobrze sprawdza się, grając też drania, czy gangstera. Tak było w przypadku serialu „Odwóceni”, gdzie zagrał „Kowala” przywódcę gangu pruszkowskiego i filmu „Pitbull” grając postać policjanta Gebelsa. Ze wszystkich tych ról kojarzymy go, jako potężnego, przy kości mężczyznę.

Niedługo NIE POZNACIE Andrzeja Grabowskiego!

Po operacji wczepienia endoprotezy bioder aktor bardzo przytył. W najgorszym jego momencie – dwa lata temu ważył 150 kg.

Obecnie Grabowski zasiada w jury w „Tańcu z Gwiazdami”. Kiedy zaczęła się 9. edycja programu, wszyscy zwrócili uwagę na jego sylwetkę. Andrzej w „SuperExpresie” zdradził, że jest to efekt operacji zmniejszania żołądka, którą przeszedł w 2017 roku.

Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie „nie”. Tak mi się przynajmniej wydaje

– mówił kilka miesięcy temu na łamach „SE” Grabowski.

Andrzej Grabowski już po rozwodzie! Zapłaci OGROMNE pieniądze!

Jak widać, opłacało się odmówić dodatkowych posiłków. Aktor schudł 42 kg.

W jakiej wersji wolicie Grabowskiego?

scena z: Andrzej Grabowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA
Andrzej Grabowski
scena z: Andrzej Grabowski, Iwona Szymańska-Pavlović, SK:, , fot. AKPA/AKPA
Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski
scena z: Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA
tylkomilosc14