Claire Danes (43 l.) i jej mąż, Hugh Dancy (47 l.), spodziewają się dziecka numer 3! Aktorka para jest obecnie rodzicami dwóch synów Cyrusa (10 l.) i Rowana (4 l.). Para ta jest jedną z najdłuższym starzem w Hollywood, czego gratulujemy!

Aktorka para: Danes i Dancy spotkali się po raz pierwszy w 2006 roku na planie filmowym, po czym w 2009 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Claire Danes: wcześniej nie byłam gotowa na dziecko

Przed ogłoszeniem informacji na temat kolejnego potomka (lub potomkini) Claire niedawno otrzymała nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w serialu „Fleishman ma kłopoty”. Claire Danes i Hugh Dancy becnie mieszkają w Nowym Jorku.

Claire Danes znów zostanie mamą

Po zaręczynach w 2009 roku, szczęśliwa para powiedziała sobie „tak” we wrześniu tego samego roku, podczas romantycznej ceremonii we Francji.

Claire Danes w niesamowitej sukni na gali MET

Lubię małżeństwo. Czuję się bardzo bezpiecznie. Pomaga, gdy jesteś zakochany w osobie, z którą jesteś w związku małżeńskim. Czasami patrzę na niego i myślę: „Jesteś naprawdę przystojny”. Dzięki niemu jestem zdrowa na umyśle i szczęśliwa”, wyznała kilka lat temu Claire Danes w rozmowie z tytułem The Sun.