Tola Szlagowska na planie klipu do utworu Muse (FOTO)

295 295

Tola Szlagowska w Stanach nie próżnuje. Szykuje materiał na nową płytę, która ukaże się już niebawem.

Jej ostatni teledysk Don’t go dał nam próbkę jej nowej, dojrzalszej twórczości. A już niedługo zobaczymy nowe dzieło piosenkarki.

Tola pracuje obecnie nad nowym klipem do utworu Muse. Na Facebooka wrzuciła parę fotek z planu teledysku. Zapowiada się całkiem ciekawie. Tola wcieliła się w rolę uroczej Lolity. Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

 
27 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 11-08-11, 11:00 napisał(a):gość, 11-08-11, 09:02 napisał(a):dlaczego zawsze wygląda jak menel?bo lubi, a dlaczego dziewczyny w wieku 16 lat postarzają się na siłe chcąc wyglądać “kobieco”? ponieważ 1. są kobietami, 2. styl kobiecy jest ładny. taa wiem, że kazdy ma swój styl, i ja nikogo nie krytykuje, no ale prosze was, czy to jest chociaż ładne? a piosenka mi sie nie podoba.

Don’t go. Jestem pozytywnie zaskoczona. Kawałek jest naprawdę dobry, lepszy od wielu przebojów amerykańskich czy zachodnioeuropejskich gwiazdek. Jeśli kolejne będą równie dobre, na pewno kupię płytę.

Sweety_Kitty, 11-08-11, 17:14 napisał(a):gość, 11-08-11, 13:05 napisał(a):gość, 11-08-11, 12:20 napisał(a):skarpety i sandały – Polacy na wakacjach!!!akurat kolorowe skarpetki do kobiecych sandalow na obcasach to od 2-3 lat czesty element na pokazach znanych domow mody…widac, ze ci projektanci nie znaja sie na modzie w naszym kraju, moze do nich napisz, ze u nas to obciach, na pewno ich to bardzo obejdzieTo proponuje żebyś ubrała się w worek na śmieci – takowe “ubrania” też na wybiegach widziałam. Tylko idiotki ślepo podążają za tym co pokaże im kilku porąbańców.Sama jesteś porabana, wsiowa dziewucha! Każdy kto ma jakiekolwiek wyczucie, powie, że te skarpetki u Toli, akurat pasują do koturnów, bez względu na trendy. Co za beznadziejna idiotka ! O_o

gość, 11-08-11, 14:49 napisał(a):jezu w każdym teledysku uciorana jak świnia w chlewie ;/ ma swój styl 😉

gość, 11-08-11, 13:05 napisał(a):gość, 11-08-11, 12:20 napisał(a):skarpety i sandały – Polacy na wakacjach!!!akurat kolorowe skarpetki do kobiecych sandalow na obcasach to od 2-3 lat czesty element na pokazach znanych domow mody…widac, ze ci projektanci nie znaja sie na modzie w naszym kraju, moze do nich napisz, ze u nas to obciach, na pewno ich to bardzo obejdzieTo proponuje żebyś ubrała się w worek na śmieci – takowe “ubrania” też na wybiegach widziałam. Tylko idiotki ślepo podążają za tym co pokaże im kilku porąbańców.

Ani styl na blond dziunie, ani na menela nie jest normalny- trzeba mieć nasrane w głowie, żeby dobrowolnie robić z siebie idiotki…

Ale ona jest brzydka! Ale brnie do przodu, to się chwali. Oby tylko nie brnęła w gównie i nas tym nie katowała 😉

jezu w każdym teledysku uciorana jak świnia w chlewie ;/

gość, 11-08-11, 12:07 napisał(a):gość, 11-08-11, 11:00 napisał(a):gość, 11-08-11, 09:02 napisał(a):dlaczego zawsze wygląda jak menel?bo lubi, a dlaczego dziewczyny w wieku 16 lat postarzają się na siłe chcąc wyglądać “kobieco”? bardzo fajnie że ma swój styl i idzie w tym kierunku. Lepsze to niż opalenizna i blond włosk ixDnareszcie ktoś normalny się wypowiedział 🙂

Ma podobną sukienkę do Dody.

skarpety i sandały – Polacy na wakacjach!!!

Niezbyt przepadam za tą panną.Nie podobają mi się jej piosenki i jej styl.

gość, 11-08-11, 12:20 napisał(a):skarpety i sandały – Polacy na wakacjach!!!akurat kolorowe skarpetki do kobiecych sandalow na obcasach to od 2-3 lat czesty element na pokazach znanych domow mody…widac, ze ci projektanci nie znaja sie na modzie w naszym kraju, moze do nich napisz, ze u nas to obciach, na pewno ich to bardzo obejdzie

kolejny teledysk z brudnymi i poobdzieranymi ubraniami ? :/

idealna na pogrzeb 😀

jeju jaki smutaśny będzie ten teledysk, siedzi bidulka na grze w klasy.

gość, 11-08-11, 09:02 napisał(a):dlaczego zawsze wygląda jak menel?bo lubi, a dlaczego dziewczyny w wieku 16 lat postarzają się na siłe chcąc wyglądać “kobieco”?

ma jakiś dziwny, sponiewierany styl..

Świetna piosenka! Powodzenia, uwielbiam!:)

gość, 11-08-11, 11:00 napisał(a):gość, 11-08-11, 09:02 napisał(a):dlaczego zawsze wygląda jak menel?bo lubi, a dlaczego dziewczyny w wieku 16 lat postarzają się na siłe chcąc wyglądać “kobieco”? bardzo fajnie że ma swój styl i idzie w tym kierunku. Lepsze to niż opalenizna i blond włosk ixD

schudła w tym LA

wyrabia się:) i naprawdę ma talent

wow, mysle ze beda jakies fajne piosenki na tej plycie. puscilam sobie ta i jest OK :). W koncu cos innego na polskiej scenie muzycznej (!)

I tak jest dziecinna…

malo mnie obchodzi i teledysk i to, jak ona wyglada, jedyne co wazne, to czy piosenka bedzie fajna.ta pierwsza ‘dont go’ daje rade

dlaczego zawsze wygląda jak menel?

Piosenka rewela :)!