Tomasz Komenda po 18 latach więzienia w połowie marca 2018 r. wyszedł na wolność. Tuż po tym poznał Annę Walter na portalu randkowym: szybko się zaręczyli i powitali na świecie syna Filipa. Sielanka jednak długo nie trwała, niecałe dwa lata później para się rozstała.

Tomasz Komenda i jego ukochana przeżywali ciężkie chwile – bali się o życie dziecka

Tomasz Komenda i Anna Walter

Teraz Anna Walter musi walczyć o siebie i 2,5 letniego syna Filipa. Kobieta twierdzi, że Tomasz Komenda nic dziecku nie daje i musiała zgłosić sprawę do sądu. Przypominamy, że mężczyzna dostał kilkanaście milionów złotych odszkodowania.

Ludzie myślą, że ja się pławię w luksusie, że skorzystałam z milionów, które dostał Tomasz i żyję sobie na wysokim poziomie. A to wszystko jest nieprawdą. Dopiero teraz sąd przyznał mi alimenty na dziecko, a trwało to aż rok – mówi „Super Expressowi” Anna Walter.

Tomasz Komenda w końcu otrzymał ODSZKODOWANIE. Ile pieniędzy dostał?

Wyznała, że musi prosić urząd miasta o pomoc, bo nie daje rady finansowo:

Tomek nie dał dziecku nic. Jestem z Filipem w tak trudnej sytuacji materialnej, że obecnie czekam w kolejce na przydział lokalu socjalnego we Wrocławiu. Tak wygląda nasza rzeczywistość. Czasem, nie było mnie stać na opłacanie rachunków za wynajmowane mieszkanie. Chciałam wrócić do pracy, chociaż na pół etatu, ale Filip po pójściu do żłobka, zaczął często chorować – tłumaczy. 

Według „Super Expressu” Tomasz Komenda ma odwołać się od wyroku ws. alimentów, ponieważ są za wysokie: Trzeba pamiętać, że ja moich pieniędzy nie zarobiłem. Mam je z uwagi na krzywdy, których doznałem” – podkreślił.

Tomasz Komenda ma NOWE zęby. Dentysta pokazał jego metamorfozę!

A jaki kontakt ma Tomasz Komenda z dzieckiem? Anna Walter przyznaje, że dopiero teraz próbuje odzyskać stracony czas:

Tomasz ma teraz kontakt z Filipem, próbuje go odzyskać, a ja staram się im to ułatwić. To dla mnie ważne, ale jeszcze ważniejsze dla synka, który przecież powinien mieć tatę – stwierdza.

Z kolei Komenda uważa, że to matka jego dziecka utrudnia mu kontakt z Filipem:

Chcę mieć z synkiem jak najczęstszy kontakt. Bardzo go kocham. Niestety, bardzo często ten kontakt był mi uniemożliwiany. Zapewniam, że będę walczył o syna – zaznaczyła.

 

Tomasz Komenda z partnerką

Tomasz Komenda z partnerką/fot. AKPA

Tomasz Komenda został ojcem

Tomasz Komenda ma nowe zęby

Tomasz Komenda/fot. Instagram/piotrtrafidlo_multident

Teresa Klemańska, Tomasz Komenda

Konferencja prasowa Tomasza Komendy po uniewinnieniu Fot. Michal Dyjuk / Forum