Tomasz Lubert: Nie mam zamiaru komponować dla Basi

242 242

Na blogu zespołu Tomasza Luberta, Volver, znalazła się notka na temat plotki, jaką kilka dni temu podaliśmy za Życiem na gorąco (news tutaj). Lubert odcina się od pogłosek, jakoby zamierzał zająć się karierą swej obecnej dziewczyny, Candy Girl. Oto, co pisze muzyk:

Jestem skoncentrowany wyłącznie na karierze mojego zespołu VOLVER i singlu \”Jak wulkan\”,na komponowaniu dla wielu artystów a nie na budowaniu kariery mojej dziewczyny,która świetnie sobie radzi. Dementuję nie robię i nie mam zamiaru komponować dla Basi. Do końca 2010 mam kalendarz pełen zobowiązań dla innych czołowych polskich i zagranicznych artystów. Jeśli chodzi o pozostałe sprawy to… pozwolę sobie przemilczeć sprawę.

Te \”pozostałe sprawy\” to kwestie związków, o których również pisaliśmy. W tej sprawie dostaliśmy maila od osoby, która podpisała się jako \”znająca sprawę\”. W mailu czytamy:

Tomek Lubert i Candy Girl są parą. To prawda. Justyna Tomańska [była dziewczyna Luberta – przyp. redakcji] od ponad roku jest managerem Tomka Luberta i zespołu Volver. Justyna i Tomek nadal mieszkają na Białołęce. Owszem Justyna szuka nowego domu, jednak nie dlatego aby ustąpić miejsca nowej wybrance Tomka, Basi Hetmańskiej, tylko dlatego,że ma nową miłość z którą pragnie zamieszkać i założyć rodzinę. Dom na Białołęce jest wspólną inwestycją byłej pary i jest on na sprzedaż. (…) Justyna i Tomek żyją w świetnych relacjach, Justyna akceptuje Candy,a Tomek nowego partnera Justyny w którym ona jest absolutnie zakochana.

No i wszystko – mamy nadzieję – jasne.

\"\"
 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

61 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Kozaczku, nie pisz o tej glupiej lansiarze i kopiara1!! ona to totalne dno, slawa pod kazdym wzgledem!!!!!!!!!!!!!!!!!

Candy jest urocza i super śpiewa.

Ale numer !

CANDY GIRL JEST SUPER !!!

Kozaczku !Wymyśl coś bardziej wiarygodnego.Please !!!

Lubię piosenki Candy Girl,są bardzo dobre.świetnie śpiewa Candy.

Ale chłam zapodajecie.Kto w to uwierzy?

na starej piczy młody ćwiczy he he he .To tak a propos tej Tomańskiej 😉

Candy Girl jest super !!!

Kozaczku !Ale wpuszczono cie do wody.Dobre…hahaha!!!

gość, 08-03-10, 09:09 napisał(a):Znam bardzo dobrze Tomańską, dziewczyna….żenuła, no cóż, kochliwe dziewcze…troszku Tomcia wykorzystała jak to Justynka, zawsze taka byłaJEŚLI ZNASZ DOBRZE JUSTYNĘ TO POWINIENŚ WIEDZIEĆ,ZE TO JEST BARDZO W PORZADKU KOBIETA ,PRACOWITA,UCZCIWA. I JAK WIDAC NIE ZNASZ JJ W OGOLE.ONA TOMKA NIGDY NIE WYKORZYSTAŁA .DLA NIEGO WRÓCILA Z HISZPANII A ON TERAZ JĄ RZUCIŁ DLA MAŁOLATY.DZIWNE ZACHOWANIE,NO ,ALE FACET SIĘ STARZEJE. Z TEGO CO JESTEM ZORIENTOWANA JUSTYNA WCALE NIE PŁACZE Z TEGO POWODU.

Oni są taką parą, jak ja jestem parą z Mickiem Jaggerem, hihihi !!!Koza….ku ! wymyśl coś lepszego.Żenada !!!

LAdy Kupa i Lubert- perfect!

niech ta cala Candy Girl lekko image zmieni, bo wyglada jak jedna wielka tandeta, jeszcze gorzej niz Doda

ja go nie lubie ale czego sie nie dotknie odnosi sukces ta cala laska tez tak mysli dlatego sie go tak trzyma no chyba ze to milosc naprawde

Znam bardzo dobrze Tomańską, dziewczyna….żenuła, no cóż, kochliwe dziewcze…troszku Tomcia wykorzystała jak to Justynka, zawsze taka była

ta candy jest oblesna z wygladu jak on moze z nia byc? lubert ok

gdyby nie to ze koles siedzi w showbiznesie to zadna nawewt srdnia laska by na niego nie spojrzala, dla mnie jest oblesny i tyle (przepraszam za wyrazenie ale chcialam zeby zabrzmialo dobitnie bo tak go widze, badzmy szczerzy) wiec juz wiadomo co za panna jest Candy girl /boska..

Moim zdaniem oni bardzo pasują do siebie

dobrze, że olał już tą starą Tomańską, tamta to dopiero miała przebieg!!!! a tu młodziutka Candy Girl śliczna!!!!

znam dobrze Tomka , bardzo ja kocha , zmienił się bardzo na korzyść odkąd jest z nią , wszystkiego dobrego tomeczku . Izunia

yyy o coo w ogole z nimi chodzi?:D nie czytam;p nie warto;p

nie mam zdania xD

Lubert komponuje Dodzie solową płytę,dlatego nie ma czasu dla innej blondyny.

lubert muzyk??phi to zwykly biznesmen pewnie nawet nut nie zna

ja widzialam Candy Girl jakis miesiac temu w Bordo na Chmielnej z Dj Adamusem!!!!!!

czy ona nie chodziła z Adamusem??

z ręki do ręki, towarzystwo wzajemnej adoracji – takie określenia mi przychodzą na myśl o polskim szołbyznesie

ale wieśniaki, w ogóle wstyd się przyznać, że czegoś takiego się słucha, wsiowe klimaty, a ta laska to ten puchar przechodzi polskiego show biznesu ? raz z tym raz z innym, no ma dziewucha krzepe:D

on nie zdolny burak, z twarzy nawet widać chłopek roztropek, utworki z publishingu, ona typowa nie zdolna dupodaja, jezeli ktos chce placic za ten muzyczny chlam to jest arcydebilem

LUBERT sie wyrobil ona fuuuu

Jak można mieć tak dziecinny i kiczowaty pseudonim jak Candy Girl?

koles jest oblesny, zalosny i tantetny

gość, 07-03-10, 17:34 napisał(a):gość, 07-03-10, 17:14 napisał(a):w ten sposób pan Tomek pokazał, że nie uważa swojej dziewczyna za czołową artystkę 😀 o interpunkcji już nawet nie wspomnę :DDODA TO CZOŁOWA ARTYSTKA! A NIE PODRZĘDNA WIEJSKA RÓZÓWA LANDRYNKAdoda to wies i zenada, ta jeszcze gorsza

Tomek to chodzący plagiat, jacy to “czołowi artysci polscy i zagraniczni” dla których komponuje ? facet ma niezły bajer niczym Doda, oboje potrafią najmizerniejsze dokonania przedstawić jako wielki sukces, zaś o do Candy – jak widac wystarczy się z kimś przespać by zrobić kariere, najpiew dj Adamus, teraz Tomasz Lubert.

gość, 07-03-10, 17:14 napisał(a):w ten sposób pan Tomek pokazał, że nie uważa swojej dziewczyna za czołową artystkę 😀 o interpunkcji już nawet nie wspomnę :DDODA TO CZOŁOWA ARTYSTKA! A NIE PODRZĘDNA WIEJSKA RÓZÓWA LANDRYNKA

w ten sposób pan Tomek pokazał, że nie uważa swojej dziewczyna za czołową artystkę 😀 o interpunkcji już nawet nie wspomnę 😀

gość, 07-03-10, 16:05 napisał(a):kocham utwór “Jak wulkan” to cudowny kawałek!!!!!Niech lawa serce wyleje się !OSTGNĄĆ WCALE NIE CHCE!zgadzam się jeden z najlepszych polskich uwtorów.Cud,miód ,malinka

ona chyba nie przeżyje ,że on jej nie zrobi piosenek,ha,ha,ha,ha.Wszyscy mówią,że oni z Justyną się zejdą.On się pobawi z blondyną,nacieszy się i przybiegnie jak pies do swojej Justyny.Ale czy ona go będzie chciała.Przecież wymienił ją na młodszą .To kobiety boli.

fajną ma sukienkę na tym zdjęciu ;P

gość, 07-03-10, 16:50 napisał(a):gość, 07-03-10, 16:39 napisał(a):On stary ?racEj zadbany i ustawiony, ja sama jestem z 15 lat starszym od siebie i jestem zadowolona jak nigdy dotąd !!Zadbany, metroseksualny i mało urodziwy. Ciekawe czy będziesz taka zadowolona ze swojego mężczyzny jak zacznie się u niego kryzys wieku średniego 😉 czego oczywiście nie życzę :-)może on nie jest przystohjny,ale ma coś w sobie.On zostawił Tomańską dla tej blond tandety????NIE WIERZĘ!!Facetom w średnim wieku bije na łeb.

ja myslę,że on może mieć każdą laskę to muzyk laski lecą na takich

gość, 07-03-10, 16:39 napisał(a):On stary ?racEj zadbany i ustawiony, ja sama jestem z 15 lat starszym od siebie i jestem zadowolona jak nigdy dotąd !!Zadbany, metroseksualny i mało urodziwy. Ciekawe czy będziesz taka zadowolona ze swojego mężczyzny jak zacznie się u niego kryzys wieku średniego 😉 czego oczywiście nie życzę 🙂

On stary ?racEj zadbany i ustawiony, ja sama jestem z 15 lat starszym od siebie i jestem zadowolona jak nigdy dotąd !!

nie przepadam za ta dziewczyna

jak ona moze byc z tym staruchem?

kocham utwór “Jak wulkan” to cudowny kawałek!!!!!Niech lawa serce wyleje się !

gość, 07-03-10, 15:54 napisał(a):gość, 07-03-10, 15:21 napisał(a):Haylin, 07-03-10, 15:10 napisał(a):No nie byłabym pewna czy tak świetnie sobie radzi….No i na tym zdjęciu Candy okropnie wygląda-kto normalny nosi satynową różową sukienkę do cielistych rajstop i butów UGG ? ;/WEZ RUSZ GLOWA BEZMOZGU TO ZDJECIE PEWNIE ZOSTALO ZROBIONE PRZED JAKIS JEJ WYSTEPEM,A W TYCH BUTACH NIE WYSTAPILA(ZAPEWNIE NA SCENIE CZY GALI CZY C.HUJ WIE GDZIE BYLA,ZALOZYLA WYSOKIE SZPILE,A WIADOMO ZE W TAKICH SREDNIO WYGODNIE SIE CHODZI I CIEZKO ZBYT DLUGO WYTRZYMAC..WIEC GWIAZDY,GWIAZDKI I CELEBRYTKI NA IMPREZY PRZYJEZDZAJA UBRANE “PO CYWILNEMU”;-)A NA WIELKIE ”WEJSCIE”SIE PRZEBIERAJA).OT CALA TAJEMNICA.CZASAMI WYSTARCZY RUSZYC GLOWKA;-)AAAAACH I DZIWNE ZE NIE ZAUWAZYLAS,ZE W DODATKU ”NIKT NORMALNY”NIE WYCHODZI NA ULICE W BIALYM PRZESCIERADLE CZY KOCU:PZgadzam sie z tobą,chodz swoje przeklinanie mogłas zachowac dla siebie,-ale masz racje;)tez sie zgadzam:P

gość, 07-03-10, 15:21 napisał(a):Haylin, 07-03-10, 15:10 napisał(a):No nie byłabym pewna czy tak świetnie sobie radzi….No i na tym zdjęciu Candy okropnie wygląda-kto normalny nosi satynową różową sukienkę do cielistych rajstop i butów UGG ? ;/WEZ RUSZ GLOWA BEZMOZGU TO ZDJECIE PEWNIE ZOSTALO ZROBIONE PRZED JAKIS JEJ WYSTEPEM,A W TYCH BUTACH NIE WYSTAPILA(ZAPEWNIE NA SCENIE CZY GALI CZY C.HUJ WIE GDZIE BYLA,ZALOZYLA WYSOKIE SZPILE,A WIADOMO ZE W TAKICH SREDNIO WYGODNIE SIE CHODZI I CIEZKO ZBYT DLUGO WYTRZYMAC..WIEC GWIAZDY,GWIAZDKI I CELEBRYTKI NA IMPREZY PRZYJEZDZAJA UBRANE “PO CYWILNEMU”;-)A NA WIELKIE ”WEJSCIE”SIE PRZEBIERAJA).OT CALA TAJEMNICA.CZASAMI WYSTARCZY RUSZYC GLOWKA;-)AAAAACH I DZIWNE ZE NIE ZAUWAZYLAS,ZE W DODATKU ”NIKT NORMALNY”NIE WYCHODZI NA ULICE W BIALYM PRZESCIERADLE CZY KOCU:PZgadzam sie z tobą,chodz swoje przeklinanie mogłas zachowac dla siebie,-ale masz racje;)

Haylin07-03-10, 15:10, Ocena: 0 +/- cytuj | zobacz moje komentarze i profilPokaż komentarzNo nie byłabym pewna czy tak świetnie sobie radzi….No i na tym zdjęciu Candy okropnie wygląda-kto normalny nosi satynową różową sukienkę do cielistych rajstop i butów UGG ? ;/ Ona ślicznie wygląda z tą suknią fakt ładnej miny nie zrobiła ale ty chyba jej nie widziałaś ładnej .