Do Wigilii jeszcze trochę czasu, ale chcesz mieć już wszystkie prezenty z głowy? Skąd my to znamy! W dodatku prezenty kupione przez internet powinny odpowiednio wcześniej być zrealizowane w razie jakiegokolwiek zwrotu. Jeśli więc chcesz skorzystać z promocji w sklepach online, koniecznie już dziś kup gwiazdkowy upominek, aby mieć jeszcze kilka dni na ewentualną zmianę zdania! Chociaż, na Zalando.pl wysyłka jest piorunująca, zwrot możliwy aż do 90 dni i wszystkie reklamacje są uznawane.

Dlatego mamy dla Ciebie extra wiadomość! Od dzisiaj do 18 Grudnia trwa tam wyprzedaż toreb i torebek! Możesz znaleźć idealny prezent dla najbliższych nawet o połowę taniej! Nieźle co? A jaki model będzie najlepszy według Ciebie?

Klasyczna czerń?

Praktyczny prezent dla mamy – gustowna, czarna torebka. Sprawdzi się z każdą stylizacją, pomieści wszystkie potrzebne bibeloty i będzie wyglądać obłędnie nawet w połączeniu z wieczorową kreacją.

Brązowy zawrót głowy?

Twoja siostra to typowa, zakochana w świecie hipiska? Jeśli tak, jesteśmy pewne, że zakocha się też i w tej małej, brązowej torebce na ramię. Koniecznie wybierz model z prawdziwej skóry – sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach, np. podczas koncertów na Woodstocku…

Styl sportsmenki

Twoja przyjaciółka zwariowała na punkcie zdrowego stylu życia, uwielbia popołudniami spędzać czas na siłowni ale brakuje jej sportowej torby? Świetnie się składa, różowa, pojemna torba pomieści wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria na siłownię i nie tylko!

Torby i torebki, nawet  do 50% taniej!