Nie żyje Grzegorz Grzyb. Znany i ceniony polski perkusista zginął w wypadku samochodowym na ulicach Warszawy. Muzyk został przewieziony do szpitala, jednak nie udało się go uratować. Informację o śmierci potwierdziła Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji:

Agnieszka Woźniak-Starak walczy o życie na Mazurach


Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy ok. godziny 9:20. Dotyczyło zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym na ul. Modlińskiej, w kierunku Legionowa. Rowerzysta został zabrany do szpitala jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy. Mamy informację, że mężczyzna zmarł w szpitalu

– relacjonuje Bieniak.

Oficjalny komunikat na Fanpagu Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów poinformowało:


Z bólem i głębokim żalem chcemy powiadomić, że dzisiaj podczas porannego treningu na ulicach Warszawy został potrącony przez samochód i zmarł w szpitalu nasz kolega, przyjaciel członek STC Stargard Grzegorz Grzyb. Wspaniały perkusista wielu czołowych zespołów polskiej estrady. Łączymy się w bólu z rodziną Grzesia.

Agnieszka Szulim SZCZERZE o życiu z młodszym mężem-milionerem!

Grzegorz Grzyb był cenionym perkusistą. Pracował między innymi z Tymonem Tymiańskiem, Leszkiem Możdżerem, Zbigniewem Hołdysem, czy Edytą Górniak. Współtworzył z Filipem Sojką i Krzysztofem Misiakiem zespół o nazwie 3 Jezz Solidiers.