Gosia Andrzejewicz kiedyś była obiektem drwin przez swoją tuszę. Podczas swojej największej kariery – w 2006 roku zgubiła zbędne kilogramy i zaczęła nosić odważniejsze ubrania – to również było wyśmiewane przez internautów. Po zakończeniu kariery piosenkarka znowu wróciła do starej wagi.

Gosia Andrzejewicz zrzuciła sporo z wagi w 3 miesiące

Dzisiaj artystka porównała swoje dwa zdjęcia z teraz i sprzed TRZECH MIESIĘCY! To jest niesamowite – Andrzejewicz wygląda teraz jak patyk w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

[Co działo się w show-biznesie 10 lat temu?] Pamiętacie DZIEWICZĄ Gosię Andrzejewicz?

Postanowiła pochwalić się swoją ekspresową metamorfozą z fanami:

Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI) zmniejszyć o 14 cm w pasie. Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele – pisze Gosia.

Poza tym chciała mieć lepszą kondycję na koncertach i „móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki”.

 Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało, a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego. Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki. Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami 💪To dopiero początek – zapowiedziała Andrzejewicz.

Ponętna Gosia Andrzejewicz na plaży w Tajlandii (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI )zmniejszyć o 14 cm w pasie 😂Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele 😄poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki😂 Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało😄a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego 😂Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki😂 Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami 💪To dopiero początek 💪🤩cdn #metamorfoza #fitness #fitgirl #training #challenge #metamorphosis #newme

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand) on

7 kg chudsza Gosia Andrzejewicz błyszczała podczas Magnum Fashion Show 2019