Nie tylko w TVP miejsce mają duże zmiany. Po ostatnich wyborach TV Republika zaczęła jeszcze prężniej działać i zrzeszać coraz większą grupę swoich odbiorców.

Anna Popek o zmianach po rozstaniu z TVP. Czy przejdzie do TV Republika? (WIDEO)

Sklep internetowy TV Republika

Do stacji po bardzo głośnych rewolucjach w TVP dołączyli m.in. Danuta Holecka, Michał Rachoń, Rafał Patyra, Adrian Klarenbach oraz Miłosz Kłeczek. Te zmiany dały stacji większą popularność niż dotychczas. Po pewnym czasie jednak widzowie okazali się nie być do końca zadowoleni z emisji programów.

Danuta Holecka jest śledzona?! „Wszyscy już mają dość tych jej wymysłów” – mówi pracownik TV Republika

TV Republika postanowiła zrobić kolejny krok i zawalczyć o swoją pozycję na rynku telewizyjnym. Jak się okazuje, stacja zdecydowała się na nieprzewidziany krok i otworzyła swój własny sklep internetowy, w którym fani mogą zakupić na przykład koszulki z nadrukiem #włączprawdę. W sprzedaży są również kubki, parasolki, a nawet naklejki na samochód z logiem stacji.

Kolejna „gwiazda TVP” przeszła do TV Republika

Na główniej stronie sklepu możemy przeczytać specjalny przekaz dla fanów.

Szanowni Państwo, Wspaniali Widzowie! Oddajemy w Wasze ręce Sklep Telewizji Republika. Cieszymy się, że możemy zaproponować Wam gadżety, które pozwolą Wam wyrazić swoje przywiązanie do Telewizji Republika i ich wartości – czytamy na jednym z bannerów promocyjnych.