Nie jest tajemnicą, że zawód modela i modelki potrafi być wymagający. Anja Rubik i jej koleżanki wiele razy mówiły o tym, że branża nie jest łatwa. Wyzwaniem są diety, ciągłe przymiarki, chodzenie w kilku pokazach dziennie, zniszczone czesaniem włosy, zmywanie „tony” makijażu, brak czasu na sen. Mimo to śmiałków nie brakuje.

Właśnie możemy podziwiać nowy sezon Top Model. Kto tym razem wygra? Uczestnicy są zdeterminowani. W rozmowie z topmodel.tvn.pl zdradzili sekrety swoich sylwetek.

&nbsp

Karolina Gilon

Uczestnicy Top Model zdradzili, jak schudli
Trenowałam po pięć, sześć, a nawet siedem razy w tygodniu. Czasem chcieli mnie już wywalać z boxu crossfit’owego, bo za dużo ćwiczyłam, a mięśnie muszą się regenerować. Początkowo korzystałam z cateringu i wtedy dieta była dostosowana pode mnie. Najwięcej schudłam 13 kilogramów w ciągu czterech, pięciu miesięcy.

Kamila Ibrom

Uczestnicy Top Model zdradzili, jak schudli
Nie chodzę na siłownię i nie ćwiczę z Chodakowską ani z panią Lewandowską. Ja mam raczej taki metabolizm, że mogę jeść wszystko, mogłam się też nie ruszać, a i tak byłabym szczupła. Myślę jednak, że po programie coś zmienię, ale nie po to, żeby schudnąć tylko, żeby wyrzeźbić ciało.

Michael Mikołajczuk

Uczestnicy Top Model zdradzili, jak schudli
Od dłuższego czasu ćwiczę regularnie na siłowni, trenuję zazwyczaj obwodowo. Dbam o swoje ciało, trzymam odpowiednią dietę. W zeszłym roku ważyłem około 90 kilogramów, a teraz 81 kilogramów.

Karolina Pisarek

Uczestnicy Top Model zdradzili, jak schudli
Przez pewien czas byłam na diecie, także to mi na pewno pomogło. Też dużo ćwiczyłam z Chodakowską, więc myślę, że to jest sukces mojej figury. Przede wszystkim trzeba jeść dużo warzyw, ale nie strączkowych, mięso, głównie drób i dużo białka. Dzięki tej diecie i tym ćwiczeniom schudłam 8 kilogramów w dwa miesiące.

Jakob Kosel

Uczestnicy Top Model zdradzili, jak schudli
Moja dieta nie jest skomplikowana. Nie suplementuje się sztucznymi odżywkami, staram się wszystko włączyć z pokarmem. Jestem mięsożerny, jem białe mięso, dostarczam bardzo dużo witamin z warzyw, owoców. Chipsy czasami mi się zdarzy zjeść garstkę.

Magdalena Stępień

Uczestnicy Top Model zdradzili, jak schudli
Najwięcej udało mi się schudnąć 11 kilogramów w przeciągu roku. Nigdy nie miałam jakiejś specjalnej diety. Po prostu wyeliminowałam słodycze, soki i piłam więcej wody. Teraz jem wszystko: pizzę, spaghetti, schabowego i jak na razie nie tyję.

Natalia Gulkowka

Uczestnicy Top Model zdradzili, jak schudli
Podobno słabo o siebie dba – pali papierosy i pija energetyki, czym martwią się inni uczestnicy.

Za kogo trzymacie kciuki?