Magdalena Pyznar ( 28 l.) sławę zyskała za sprawą budzącego kontrowersje programu Warsaw Shore, emitowanego na antenie MTV.

Dziewczyna przez kilka edycji pokazywała przed całą Polską, jak upija się do nieprzytomności i nie stroni od „przygód” na jedną noc. Niespodziewanie dla wszystkich Magda Pyznar postanowiła zerwać z imprezowym stylem życia i skupić się na realizowaniu swojej pasji do pisania bloga, a także zacząć zdrowy tryb życia. W czerwcu poinformowała swoich fanów o tym, że spodziewa się dziecka. Jak udało się dowiedzieć, rozwiązanie nastąpi jesienią.

Najgorętsze ROMANSE z Warsaw Shore

Zmiana z naczelnej imprezowiczki na opiekuńczą mamę

Błogosławionym stanem  Pyznar chętnie dzieli się na swoich mediach społecznościowych, starannie wszystko dokumentując. Była uczestniczka Warsaw Shore udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitalnego pokoju, gdzie zachwala poród na Narodowy Fundusz Zdrowia.

Dziś podjęłam bardzo ważną dla mnie decyzję, dotyczy ona porodu w @lubinowa.mama. Od momentu ogłoszenia ciąży dostawałam od was mnóstwo wiadomości polecających ten Ginekologiczno-Położniczy Szpital, mało kto wie jednak, że to nie tylko placówka prywatna, ale i otwarta dla każdej z was! Otóż szpital daje możliwość porodu z NFZ, co oznacza, że jest bezpłatny. Dziewczyny, to naprawdę super sprawa, warto wykorzystać taką szansę! Atmosfera w szpitalu jest bardzo rodzinna, nie jest to duży moloch (które mnie, szczerze, przyprawiają o dreszcze), tylko kameralne miejsce, idealne na ten wyjątkowy czas, jakim jest poród

– przekonuje Pyznar.

Pod postem przeczytać możemy słowa wsparcia od fanów, a także życzenia „ sprawnego, szybkiego i bezproblemowego porodu” od kolegi z programu Pawła Trybsona Trybały.

Jak myślicie, jakiej płci będzie dziecko ?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kolejne zdjęcie w tym pokoju będzie już z dzidziochem w ramionach 👶🏻 dziś podjęłam bardzo ważną dla mnie decyzję - dotyczy ona porodu w @lubinowa.mama 🏩 od momentu ogłoszenia ciąży dostawałam od was mnóstwo wiadomości polecających ten Ginekologiczno-Położniczy Szpital, mało kto wie jednak, że to nie tylko placówka prywatna, ale i otwarta dla KAŻDEJ Z WAS! Otóż szpital daje możliwość porodu z NFZ! (Co oznacza, że jest bezpłatny). Dziewczyny, to naprawdę super sprawa, warto wykorzystać taką szansę! ❤️ atmosfera w szpitalu jest bardzo rodzinna, nie jest to duży moloch (które mnie, szczerze, przyprawiają o dreszcze), tylko kameralne miejsce, idealne na ten wyjątkowy czas, jakim jest poród. 🤰🏻Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie porodu na NFZ w tym szpitalu - piszcie śmiało do @lubinowa.mama 😍 być może spotkam się tam z którąś z was? #łubinowa #łubinowamama #lubinowa #rodzew2019 #pregnant #pregnancy #pregnantbelly #momtobe #bedemama #smile #goodchoice #katowice #hospital

Post udostępniony przez M A G D A L E N A P Y Z N A R (@magda.pyznar)