Meghan Markle i jej mąż Harry odcięli się od rodziny królewskiej. Mieli nadzieję, że w przyszłości będą żyć swobodnie i monetyzować swoją markę Sussex Royal. Tymczasem królowa Elżbieta pokrzyżowała ich plany!

Meghan Markle już ma w NOSIE dress code! Pokazuje DEKOLT, włosy zostawia na LUZIE (ZDJĘCIA)

Meghan i Harry wydali już sporo pieniędzy na zaprojektowanie i prowadzenie strony Sussex Royal. Jeszcze przed wyprowadzką z Wielkiej Brytanii założyli także konto na Instagramie, które błyskawicznie zdobyło popularność w sieci. Z takimi zasięgami mogli liczyć na naprawdę spore dochody.

To ONE zastąpią Meghan i Harry’ego. Teraz te księżniczki będą na TOPIE

Królowa nie widzi jednak możliwości używania przez jej wnuka i jego małżonkę tytułu Sussex Royal. Wraz z odejściem z rodziny Megh i Harry oddali swoje królewskie tytuły. W ten sam sposób królowa zamierza pozbawić ich możliwości wykorzystywania marki, w której nazwie znajduje się słowo „Royal”.

Meghan weźmie udział w REALITY SHOW! To program o weselach

To dość szokujące dla pary, która już zastrzegła nazwę jako znak towarowy. Co więcej, małżonkowie podjęli już kroki, których efektem ma być powstanie fundacji o tej samej nazwie: Sussex Royal. Fundacja księcia i księżnej Sussex. Teraz para będzie musiała zmienić nazwę swej fundacji.

Fot. FORUM/REUTERS/Tom Jacobs

Fot. FORUM/Paul Edwards/Pool via REUTERS

Fot. FORUM/MEGA

Królowa Elżbieta

Fot.Forum/Mega Agency

Królowa Elżbieta

Fot.Forum/REUTERS

Fot. FORUM/MD/EXPRESS SYNDICATION / MEGA
TheMegaAgency.com
+1 888 505 6342 *** Local Caption *** MEGA436100_045