Vanessa Hudgens (33 l.) twierdzi, że potrafi porozumiewać się z duszami zmarłych. Co jeszcze potrafi gwiazda „High School Musical”?

Vanessa Hudgens bez makijażu i Photoshopa

Vanessa Hudgens rozmawia z duchami

Podczas wtorkowego występu w talk show „The Kelly Clarkson Show” Vanessa Hudgens powiedziała, że przez lata miała „wiele” spotkań z istotami duchowymi i powiedziała, że ​​„zaakceptowała fakt, że widzi i słyszy rzeczy.”

Pamiętam, jak przygotowywałam się do szkoły, kiedy miałam 8 lat, i było… Znasz te kaczki [zabawki], które pociągasz [za sznurek]? Jedna z nich była na stole w jadalni i zaczęła chodzić , i po prostu zaczęła iść razem za mną – wyznała.

Vanessa Hudgens i jej nieziemskie zdolności

„Zamknęłam to na jakiś czas w jakiejś głębokiej części mnie, ponieważ to przecież jest przerażające”, kontynuowała. „Nieznane jest przerażające. Ale ostatnio powiedziałam:„ Nie, to jest dar i coś, do czego mam zdolność, zamierzam się z tym zmierzyć.”

Vanessa Hudgens wypina się na plaży

Vanessa Hudgens dodała, że ​​używa „pudełka duchowego” (ang. spirit box), które, jak powiedziała, pomaga jej analizować „bardzo szybko częstotliwości radiowe”. Aktorka powiedziała, że właśnie w elektryczności jest coś, co pozwala duchom przez nią mówić. Co wy na to?

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Vanessa Hudgens fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Fot. Newspress / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Vanessa Hudgens Fot. Newspress / BACKGRID / Backgrid UK / Forum