Victoria Beckham nago w ciąży na okładce Vogue!
Victoria Beckham może w końcu doczekać się upragnionego zdjęcia na okładce amerykańskiego Vogue’a, bo do tej pory miała zaszczyt pozować m.in. dla brytyjskiego i tureckiego, ale Amerykańska redakcja konsekwentnie milczała.
Teraz krążą plotki, że w realizacji marzenia pomoże jej ciąża, bo Posh ma trafić na okładkę z brzuszkiem i… naga.
– Nie jest to co prawda w stylu Vogue, ale ekipa może sprawić, że się uda i że będzie w klimacie fashion – mówi informator.
Co na to Anna Wintour?
Nie jest zachwycona, ale przekonuje ją wizja “seksownej, ciężarnej Victorii\”.
My jeszcze nie jesteśmy sobie w stanie tego wyobrazić, choć moda na nagie okładki w ciąży trwa.
gość09-02-11, 21:23, Ocena: 0 +/- cytujPokaż komentarzHmm, a gdzie n=ona ma pępek?Chyba trochę za bardzo ją wyretuszowali, poza tym twarz znacznie się różni od reszty ciała, a tak to nawet ładne… dobre , dobre !! ;DD no ale i tak z tym pępkiem to racja . : ))
gość09-02-11, 23:05, Ocena: 0 +/- cytujPokaż komentarzochydne zdjęcie;/ jakby doczepili jej cialo;/ niee , wcale nie . wydaje ci się ; pp
slaby fotomontaż. Widać, ze to ciało nie jest jej
nie za grube ciało na Victorie ? xd
Najfajniejsze to ostatnie.x D
doczepiona głowa
photoshop i to w wydaniu meeeeeega amatorskim…
no co ty ale ty inteligentna jstes szok
kozaku po co zamieszczaliście taka fote obleśnie to wygląda przecież my umiemy czytać
gość, 10-02-11, 15:01 napisał(a):gość, 09-02-11, 23:05 napisał(a):gość, 09-02-11, 21:38 napisał(a):ciemniaki z was!!!!!!!!! boże!!!! przecież napisali, że się nie długo doczeka swojego zdjęcia w ciąży…a to zdjęcie poniżej zrobili specjalnie, żeby zobaczyć jakby wyglądało jej owa sesja, retusz był z góry założony a Wy tacy inteligentni jesteście??? dzieci do nauki zmykać a nie tutaj przebywać i komentować jak wieśniaki.o tak!!!!Haha, wez zrob pare wdechow i wydechow, wypij herbatke z melisy, bo sie wykonczysz zwyklymi pierdolami 😀
Photo Shop jak nic!
gość, 09-02-11, 23:05 napisał(a):gość, 09-02-11, 21:38 napisał(a):ciemniaki z was!!!!!!!!! boże!!!! przecież napisali, że się nie długo doczeka swojego zdjęcia w ciąży…a to zdjęcie poniżej zrobili specjalnie, żeby zobaczyć jakby wyglądało jej owa sesja, retusz był z góry założony a Wy tacy inteligentni jesteście??? dzieci do nauki zmykać a nie tutaj przebywać i komentować jak wieśniaki.o tak!!!!
hmm od razu widać jaki odsetek “czytelników” czyt artykuły a jaki tylko ogląda obrazki hehe
ALE widać że to fotomont
już na iniaturce było widać że to fotomont ;):P
a czy to nie jest czasem glowa doczepiona do ciala Britney Spears, jak byla z tym drugim synem w ciazy???
przeciez to fotomontazbhaha ale sie usmialam
glowa Viki, ale cialo to Britney Spears
Według mnie to żal dodawać zdjęcia jak sie jest otyłowcem w ciąży.Dziwne była taka chuda a teraz pulpet i nie maja juz sie czym chwalic tylko fota z ciążą łaaał gratuluje inteligencji ku r w o
gość, 09-02-11, 21:38 napisał(a):ciemniaki z was!!!!!!!!! boże!!!! przecież napisali, że się nie długo doczeka swojego zdjęcia w ciąży…a to zdjęcie poniżej zrobili specjalnie, żeby zobaczyć jakby wyglądało jej owa sesja, retusz był z góry założony a Wy tacy inteligentni jesteście??? dzieci do nauki zmykać a nie tutaj przebywać i komentować jak wieśniaki.
ochydne zdjęcie;/ jakby doczepili jej cialo;/
gość, 09-02-11, 21:38 napisał(a):ciemniaki z was!!!!!!!!! boże!!!! przecież napisali, że się nie długo doczeka swojego zdjęcia w ciąży…a to zdjęcie poniżej zrobili specjalnie, żeby zobaczyć jakby wyglądało jej owa sesja, retusz był z góry założony a Wy tacy inteligentni jesteście??? dzieci do nauki zmykać a nie tutaj przebywać i komentować jak wieśniaki.
2 zdj przecudowne.
ciemniaki z was!!!!!!!!! boże!!!! przecież napisali, że się nie długo doczeka swojego zdjęcia w ciąży…a to zdjęcie poniżej zrobili specjalnie, żeby zobaczyć jakby wyglądało jej owa sesja, retusz był z góry założony a Wy tacy inteligentni jesteście??? dzieci do nauki zmykać a nie tutaj przebywać i komentować jak wieśniaki.
Tę brzydką gębę o jednej minie,doklejono,do boskiego ciała Britney,aż słabo się robi…
Hmm, a gdzie n=ona ma pępek?Chyba trochę za bardzo ją wyretuszowali, poza tym twarz znacznie się różni od reszty ciała, a tak to nawet ładne…
dlaczego kobiety robia takie rzeczy??
to jest britney spears
to nie ona ale żal!!!popularność wymaga takich zdjęćona wszystko zrobi by o niej było głośno nikt ją chyba na takie coś nie namawiał!!!!!!
bez przesady, ona nawet w ciąży nie będzie aż tak gruba
ja jeszcze nigdy nie widziałam jak sie uśmiecha.. :/
fotomontaż że aż boli….
ha ha ;P mistrzostwo
gość, 09-02-11, 18:40 napisał(a):Przecież to brzuszek Britney Spears! No 🙂
gość, 09-02-11, 16:08 napisał(a):To zdjęcie jest przerobione na 100% twarz nie pasuje do chciała po drugie Victoria jest o wiele chudsza i nie wygląda na pewno tak jak na zdjęciu..Ale z ciebie detektyw, odkryłaś coś, co pisze w samym artykule.
gość, 09-02-11, 18:34 napisał(a):no jakby miala doklejona glowe tak dziwnieO_OBo am doklejoną, czego nie czytasz artykułu tylko od razu komentujesz jakies bzdury w dodatku?
jakie z was młoty.. przeczytaliście chociaż? tego zdjęcia jeszcze nie ma… to ma być wyobrażenie jak to może wyglądać ćwoki!
Przecież to brzuszek Britney Spears!
no jakby miala doklejona glowe tak dziwnieO_O
faktycznie dziwna ta fota.
ja pitole tępe masy, przeciez oczywiste ze jest to SYMULACJA!!! bo zdjecia jeszcze nie wykonano! mniej wiecej tak to bedzie wyglądac, a wy sie podniecacie ze wykryliscie fotomontaz pfff
doklejona glowa
Dokleili glowe do ciała Britney Spears!!!!!!!!!
FAJNA PULPA!
No te drugie zdjęcie wymiata!!!hahaha wogole “nie widac” zeby to był fotomontaż;p
śmiesznie wygląda…ten cały fotomontaż chyba im nie wyszło :/
Czy 99% ludzi tutaj czytac nie potrafi?! przeciez napisali ze zdjecie jeszcze nie zostalo zrobione… Ludzie czytajcie ze zrozumieniem a nie wlazcie tutaj po to zeby zostawic debilne komentarze.
jaki fotomontaz!!!!
hahahha nie no beka ! ;D mistrzostwo ! ;]
To zdjęcie jest przerobione na 100% twarz nie pasuje do chciała po drugie Victoria jest o wiele chudsza i nie wygląda na pewno tak jak na zdjęciu..