W latach 90. bucket hat  cieszył się ogromną popularnością. Zwłaszcza wśród zagranicznych gwiazd i celebrytów – taki kapelusz nosiła m.in. Britney Spears czy Eminem. Z czasem bucket hat zaczął być kojarzony ze streetwearem i kulturą hip-hopu. A potocznie niektórzy mówili, że to kapelusz wędkarski. Jakby go nie nazywać, znów jest w trendach!

Dzięki gwiazdom ten strój wróci do łask? One go POKOCHAŁY

Bucket hat – trend 2021 roku

Jeszcze niedawno takie nakrycie głowy było akceptowane jedynie podczas wyjazdu na ryby… Teraz nie tylko wędkarze chętnie sięgają po bucket hat, czyli kapelusz z niewielkim rondem. Zdaje się, że bucket hat powrócił do łask w 2019 roku i wówczas sięgali po niego głównie młodzi ludzie – zarówno chłopaki, jak i dziewczyny. Teraz nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć – nosi go coraz więcej osób.

Kapelusz bucket dopełniał też kilka stylizacji Emily z popularnego serialu „Emily in Paris”, gdzie główna bohaterka zwracała ogromną uwagę na to, w co jest ubrana. Dziś chętnie sięgają po niego także celebrytki. Bucket hat znalazł się m.in. w garderobie Iriny Shayk czy Julii Wieniawy.

Podoba Wam się taki kapelusz? Poniżej znajdziecie kilka modeli bucket hat.

Irina Shayk wiezie córkę w wózku

Irina Shayk w bucket hat/fot. FORUM

Julia Wieniawa na ściance

Julia Wieniawa w bucket hat/fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ:

Sukienka Julii Wieniawy jest w trendach na ten rok. Dlaczego?

Nowy rok, nowe trendy! Ten KOLOR będzie dominować?