Jessica Mercedes od lat obecna jest w branży modowej i zna każda nowinkę z tej dziedziny i stara się nadążać za trendami. Jedni są zakochani w stylu Jess, inni nie do końca są przekonani. Wiele osób uważa, że jej stylizacje nie sprawdzają się na co dzień i są dobre jedynie do pozowania do zdjęć czy na branżowe imprezy. Jednak nie zawsze.

Jessica Mercedes w STANIKU podziwia pokaz Chanel. Jej stylizacja robi wrażenie

Trampki – buty, które nie wychodzą z mody

Blogerka ma w swojej szafie najróżniejsze ubrania i dodatki – od tych szalonych, po klasyczne. To właśnie te klasyczne elementy garderoby pozwalają jej „uspokoić” stylizację. Ostatnio Jess wybrała się w poszukiwania butów, które chyba każdemu przypadną do gustu. Spora część osób na pewno ma też je w swojej kolekcji.

Chodzi o trampki. Buty, które od lat są modne i nie ma sezonu, w którym byłyby one passe. Trampki, które kojarzyły się jedynie ze sportowymi stylizacjami, dziś zestawiane są z bardzo eleganckimi ubraniami. W ten sposób można szybko i łatwo stworzyć casualowy strój, który będzie nie tylko modny, ale przede wszystkim wygodny. Nie da się ukryć, że wygodne buty to podstawa stylizacji! Poniżej znajdziecie przegląd butów, które idealnie się sprawdzą, jak tylko pogoda za oknem nieco się poprawi.

ZOBACZ TEŻ:

Jessica Mercedes ujawnia, jak udało się jej schudnąć 4 kilogramy w MIESIĄC

Jessica Mercedes o niespodziance od chłopaka. „Trochę na nielegalu”