W TEJ stylizacji pupa Dody ZNIKNĘŁA (ZDJĘCIA)
Doda cała w skowronkach wróciła z Cannes, gdzie pod obstrzałem spojrzeń i telefonów zazdrosnych koleżanek próbowała swoich sił w karierze producentki filmowej.
Obdarowana przez organizatorów kwiatami, zaproszona na pokaz dla VIP-ów, opisana od stóp do głów na wszystkich portalach o gwiazdach, Rabczewska triumfalnie wkroczyła na czerwony dywan podczas gali Plejady.
Gwiazda pozowała w swoich słynnych okularach z Cannes, białej bluzce z bufiastymi rękawami i wąskiej spódnicy w falbaną.
Zobacz: Doda poleciała do Cannes w interesach, ale nie wyglądała jak biznes woman!
Stylizacja na “Ostrą Hiszpankę” pozbawiła niestety Dodę jej seksownych kształtów. Zabrakło nam zwłaszcza tyłu Doroty.
W Cannes było chyba bardziej sexy;)








DEBIL!!!!!!
Piękna Dodziu pokaż gdzie miejsce tej szmaty Jastrzębskiej i wsadz jej swoją cudowną stópkę w jej plotkarski pysk
ostatnio widziałam teledysk znak pokoju. była tam piękna i dalej taka by byla gdyby nie zaczęła z botoksem w tak młodym wieku. przede wszystkim wyglądała lepiej ze swoimi ustami
Dodon zrób coś z dłońmi
gość, 29-05-17, 22:42 napisał(a):Ależ ona zrobiła się męska na twarzy i tyłku;)
ale ma starą dłoń
ta flądra to pisowski sługus, lizus kurskiego
Pozygajcie sie n.a. siebie z tej zazdrosci glupie wioskowe polki
Właśnie oglądałam trening z Doda =super !
Wygląda jak transTa twarz to jakiś żart Kilo tapety i nic nie pomogło
gość, 30-05-17, 11:26 napisał(a):Pozygajcie sie n.a. siebie z tej zazdrosci glupie wioskowe polkito właśnie chamski styl wypowiedzi a’la Doda a potem płacz i przemowy zgapione po madonnie
Ale ma stare ręce.
Jak jej nie trawię to tu akurat wygląda świetnie. Oryginalny ten strój, sama bym coś takiego założyła
Moim zdaniem, jak na nia to tutaj wyglada bardzo dobrze.. Widac jaka jest szczupla i drobna..
Ha ha ha przeciez jej pobyt w Cannes to porazka. Zwlaszcza kiedy probowala zrobic selfie z hostessa czy podlizywanie sie Lynch’owi na premierze filmu.
rece jak u babci..co jak co ale doda starzeje sie w zastraszajacym tempie.Mowi ze dba o siebie a malo kto ze scianek wyglada tak kiepsko.aczkolwiek ja lubie.tylko zal mi ze wszyscy sie z niej smieja;/
okularki super
Wrecz przeciwnie. Ta stylizacja dodala jej uroku. Jak widac pokazywanie nog i dekoltow tez moze sie znudzic. Moglaby czesciej zakladac cos w tym stylu.
Normalna pupa. Co ma tam wstrzykiwac syf bo kardSzjansy tak mowią? A potem wyladowac w szpitalu jak ta miss bum bum
Normalny tyłek. Czy teraz każda musi miec dupsko jak z klanu Kardashianek?
haha przerobiła plastycznie sobie ten tłusty baleron jakim była!!! tylko cycki nie schudły!!!
Ależ ona zrobiła się męska na twarzy
Ladnie
Wygląda pięknie….Nie słucham jej muzyki, ciarki mam na plecach jak słyszę jej wulgarne wypowiedzi…jednak b.mnie rozbawiła podaniem prezydentowi tortu…Mina Andrzeja Dudy… bezcenna.
a nie może być stylizacja bez tyłka a la Kardashian?
Doda , która wszystko osiąga tupetem i bezczelnością -co spotyka się z ogólną krytyką-postanowiła wychować sobie polaków płomienną przemową