Wakacje Anny Lewandowskiej trwają nadal (FOTO)
Wielu internetowych hejterów zarzuca Annie Lewandowskiej, że jej zawodem jest bycie żoną Roberta, przy czym zapominają o blogu sportsmenki.
Zobacz: Wspólne selfie Anny Lewandowskiej i Adriany Limy wywołalo… wielki hejt! (FOTO)
Ani można nie lubić, można nie lajkować jej zdjęć, jednak nie można jej odmówić pracowitości. Prowadzenie bloga i jego profili w mediach społecznościowych jest zajęciem na cały etat. I nawet, gdy Lewandowska odpoczywa w blasku słońca, wcześniej musiała zaplanować wszystkie wpisy – bo przecież jej blog na wakacje nie wyjeżdża.
Po Euro 2016 Lewandowscy odpoczywali w Grecji, teraz kontynuują wypoczynek na Mazurach.
Anna Lewandowska Instagram
Ania opublikowała zdjęcie na jachcie.
Ukochane Mazury – głosi podpis.
Zobacz: NATALIA SIWIEC I ANNA LEWANDOWSKA ZACHWYCAJĄ W SUKIENCE ZA… 149 ZŁ!
Spokojnego wypoczynku!
Sama jesteś namiastka człowieka w sumie wilka, czy tez ptaka
Ann pokaz bobra
Intelektualne dno z niej nie wspominając o tej buraczanej urodzie. Dobrze ze istnieje cos takiego jak tapeta bo możesz ja zakładać i jako tako wyglądać jeszcze na chwile obecna, bo potem możesz juz wyglądać tylko gorzej. Nikt juzz chyba na nią nie patrzy i jej czas przemija pod każdym względem. Dziennikarze sie z niej śmieją wszyscy, a na mieście uchodzi za kobietę lekkich obyczajów.
Fajni obydwoje i z ogromnymi sportowymi osiagnieciami. Ciezko pracowali, bol pot i kontuzje przez cale lata, wiec wkurza mnie jak jakis leniwiec zza klawiatury ich hejtuje. Jej dyscyplina jest tylko duzo mniej widowiskowa i platna, co nie robi z niej gorszej sportsmenki – medali mistrzowskich,czy olimpijskich sobie przeciez nie kupila. Poza tym naprawde od lat widac,ze sie kochaja, maja kase – nic tylko zazdroscic, ale z podziwem a nie zawiscia. Trzymam za nich kciuki, super para.
ona trenuje tylko do kamery, w ciagu dnia nic nie robi i to widać na jej ciele…poza tym to szmata puszczalska , nie ma czasu na ćwiczenia jest zajeta innymi sprawami..intymnymi… a ludziom wciska kit.
[b]gość, 26-07-16, 22:04 napisał(a):[/b]sama jestes wilkiem w owczej skorze, łajzoA Ty zawistma pozbawiona własnego życia i poniżania innych w sieci,bo inaczej nie potrafisz żałosna namiastka człowieka.
Do kitu te wasze kiepskie wypociny,polaczkizazdrość was zjada.Niech wypoczywaja,kochają się i tyle.
Sama jesteś namiastka człowieka w sumie wilka, czy tez ptaka
[b]gość, 26-07-16, 17:58 napisał(a):[/b]Brzydka i głupia. Po co on z nią jest?A co znasz ją aby ją tak oceniać ? Anka to fajna dziewczyna. Widać Robert bardzo ją kocha. A ty co zazdrosna, brzydka która bez tapety z domu nie wyjdzie. Nie lubię pisać o innych ale nienawdzię takiego wrogiego nastawienia do innych ludzi. Szanujmy się ludzie ;););)
sama jestes wilkiem w owczej skorze, łajzo
Dlatego swiat jest taki po…. bo czlowiek człowiekowi wilkiem.
Gdyby nie była jego żoną, mogłaby pisać bloga, pokazywać diety itd., ale byłoby o wiele mniej ludzi,którzy ją czytają , na bank.
dymaj kuchara
Czyta ta łajza wszystko, a jak nie czyta to dla niej lepiej. pozdrawiam cie, bo wiem, że tutaj czychasz, bo tylko takie twoje żałosne zajecie
skończcie z tym jazgotem zakompleksione ludziki , zazdrość to brzydka cecha zróbcie coś ze swoim życiem …
[b]gość, 26-07-16, 21:43 napisał(a):[/b]Ale potrafi podpuszczac hejterow Pani Anna.Jednym wpisem i lawina rusza.dajcie spokój i tak tego nie czyta .
Ale potrafi podpuszczac hektarów Pani Anna.Jednym wpisem i lawina rusza.dajcie spokój i tak tego nie czyta .
Ty lepiej łachudro zrób cos ze swoim zyciem. Niby czego ma ci zazdroscic?? Kasy?? Juz kiedys pisalam, ze mam jej na peczki, a ty nadal sie upierasz, ze jestes najbogatsza… Hahah raczej najgłupsza i brzydka zdz**ra i dup*ddajka
[b]gość, 26-07-16, 13:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-16, 13:02 napisał(a):[/b]Co ona ma z tą nogą? Zawsze tak ustawia się do zdjęć, głupio to wygląda.odpowiedź kryje się w mięśniu łydki – przy takiej pozie nawet osoby które go nie mają wyglądają jakby miały i noga zgrabniejsza od razu 🙂 i tak szacun że nie namalowała go sobie tak jak siwiec brzuch czy łuczenko cycki[/quote] nie, ona to po prostu robi bo jest niska i chce wyjsc smulkej na zdjeciach.
[b]gość, 26-07-16, 14:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-16, 13:29 napisał(a):[/b]Po co pokazuje Że ćwiczy skoro figurę ma tak denna? A może po prostu tylko cyka fotki na silceNie kazdy ,a swietna figure, widac ze cwiczy, a ze ma kiepska fogure to nie jej wina[/quote] to czyja ? Roberta? ta ptaszyna jest tylko tzw. produktem marketingowym, zbija kasę tylko dlatego, że jest żoną piłkarzyka, udaje że ćwiczy a tak naprawdfe ma ciało jak połowa Polek. Jeżeli jest wielką fitnesiarą to powinna to pokazać i ZARABIAĆ właśnie swoim ciałem.
Czemu sie tak chwalą i chwalą … Czy byłoby gorzej gdyby faktycznie mieli wakacje TYLKO we dwoje? Co czuje człowiek kiedy będąc z wybrankiem serca myśli o fanach, a portalach społecznościowych i przede wszystkim jak najlepiej wyjsć na zdjęciu? Który oczywiście nie jest dla ich dwoje tylko musi trafić w internet i być oglądane przez miliony ludzi – nie rozumiem
bardzo brzydka ta lampucera ułomnego piłkarzyka
Oj chyba z ann będzie tak samo jak z jej mama , czyli maź zostawi ja dla innej pani, tak jak tata ani zostawił jej mamę dla Doroty drakońskiej, z która ma dziecko , czyli Pawła stalinskiego!!!
[b]gość, 26-07-16, 20:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-16, 14:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 26-07-16, 13:29 napisał(a):[/b]Po co pokazuje Że ćwiczy skoro figurę ma tak denna? A może po prostu tylko cyka fotki na silceNie kazdy ,a swietna figure, widac ze cwiczy, a ze ma kiepska fogure to nie jej wina[/quote]to czyja ? Roberta? ta ptaszyna jest tylko tzw. produktem marketingowym, zbija kasę tylko dlatego, że jest żoną piłkarzyka, udaje że ćwiczy a tak naprawdfe ma ciało jak połowa Polek. Jeżeli jest wielką fitnesiarą to powinna to pokazać i ZARABIAĆ właśnie swoim ciałem.[/quote]Zgadzam się. Tak jak robo to ewka ona jest żywa reklama ich gazety i samej siebie. Widać o wiele lepsza formę od anki I ciało. .. nie mowie o cyckach bo wiadomo ale ewka ma lepszą pupę ramiona czy choćby nogi.
Ptasznik anna to najbardziej nielubiana celebrytka. ever
puszczalska łachudra nic więcej
gnom Annka z tępawym wymoczkiem Robokopem.
na mazurach też obciaga kolegom? pewnie tak, przeciez to dziivsko!
[b]gość, 26-07-16, 11:31 napisał(a):[/b]Łaskawe hejterki, zanim splóniecie! Trzeba było się óczyć to może byście osiągnęły to co Anna Lewandowska!Przecież ona niczego nauką nie osiągnęła! Wyszła za mąż za znanego piłkarza i tyle. Jest tyle świetnych trenerek i dietetyczek (ona dietetykiem ni e jst ma tylko studia podyplomowe) a nie wzbudzają takie entuzjazmu jak ona. A jakaś wybitna przecież nie jest.
żona prooosytutka to wstyd! tesciowej nie wstyd? żal.
Nie lubię jej bardzo
No i super!:) Udanego wypoczynku:)
Po co ciagle o nich piszecie starczy dusimy sie juz nimi
Jeszcze jest bo pewnie znajdzie kogoś lepszego. Tam juz nic nie widać żeby była chemia w tym związku a jedynie ona jak dziecko sie na niego rzuca a on ręce do tylu I sie od niej strasznie odsuwa
Brzydka i głupia. Po co on z nią jest?
Ale lewy zabral sobie jarzmo, zycze my lepszej I ladniejszej Laski a nie takiego bezmozgiego paszczura
Ona jest fuj i taka niedomyta jak jakaś Cyganka
Ann daj jakiemuś na tych Mazurach bo pewnie będzie jakiś wiesniak tobą zainteresowany. Włoży wyciągnie i po sprawie a ty i tak nie poczujesz bo juz taka rozjechana jesteś przez wszystkich
Wiesniara i tyle. Zero totalne i do tego jaka brzydka
A angielski widze nadal kulawy 😅 oj ania… takie podstawy to nawet w google znajdziesz
Pokaz bobra i cyc zrobiony bo siedzenie samo nas juz nie jara
Twarzy to oni najlepszych nie maja, aczkolwiek wygladaja przyzwoicie. Ja jednak wole zyc skromnie, ale miec szanowany zawod, a nie grac w pilke, czy machac nogami. Pozdrawiam.
[b]gość, 26-07-16, 13:29 napisał(a):[/b]Po co pokazuje Że ćwiczy skoro figurę ma tak denna? A może po prostu tylko cyka fotki na silceNie kazdy ,a swietna figure, widac ze cwiczy, a ze ma kiepska fogure to nie jej wina
[b]gość, 26-07-16, 13:55 napisał(a):[/b]Twarzy to oni najlepszych nie maja, aczkolwiek wygladaja przyzwoicie. Ja jednak wole zyc skromnie, ale miec szanowany zawod, a nie grac w pilke, czy machac nogami. Pozdrawiam.Szanowany zawod to lelarz np, lub prawnik, nie sadze zeby oni zyli skromnie, pozatym pilkarze tdz sa szanowani, maja fanow, i pracuja wykonujac swoja pasje co w tym nieszanowanego
Po co pokazuje Że ćwiczy skoro figurę ma tak denna? A może po prostu tylko cyka fotki na silce
[b]gość, 26-07-16, 13:02 napisał(a):[/b]Co ona ma z tą nogą? Zawsze tak ustawia się do zdjęć, głupio to wygląda.odpowiedź kryje się w mięśniu łydki – przy takiej pozie nawet osoby które go nie mają wyglądają jakby miały i noga zgrabniejsza od razu 🙂 i tak szacun że nie namalowała go sobie tak jak siwiec brzuch czy łuczenko cycki
ptasia paskuda i jej gremlin z kaprawymi oczami
Piekna laska z niej
co to znaczy óczyć? bo nie znam slowa?
Łaskawe hejterki, zanim splóniecie! Trzeba było się óczyć to może byście osiągnęły to co Anna Lewandowska!