Weronika Książkiewicz jest w ciąży?

245 245

Być może powodem zaistnienia takich podejrzeń była luźniejsza niż zwykle sukienka, którą Weronika Książkiewicz założyła do sesji promującej serial BrzydUla. A może pojawiły się inne powody, by przypuszczać, że gwiazdka jest w ciąży?

Tak czy inaczej, na tak zwanych salonach aż huczy od plotki o odmiennym stanie Książkiewicz. Fakt postanowił sprawdzić u źródła i we właściwy sobie sposób zapytał dziewczynę czy faktycznie jest w ciąży. Reporter gazety zrobił to przez telefon.

Dziwię się, że państwo do mnie dzwonicie w takiej sprawie – padło tylko z ust aktorki, niezadowolonej, że ktoś ją budzi o 10.30 przed południem.

Przypomnijmy, że Książkiewicz spotyka się ostatnio z czeskim bizsnesmenem Krzysztofem Latkiem.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

13 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

znajomość z Latkiem to jak choroba weneryczna. Brrrr.

parę miesięcy trzeba poczekac

jasne już ma wielki brzuch więc musi zakładać lużne stroje…ha ha hh

a mnie ona ni ziębi ni grzeje..trochę tandetna to fakt ale to kwestia gustu, a na zapytanie o ciąże to dobrze odpowiedziała,zazwyczaj nie pytają a piszą bzdety;P

no cóż wszystko się okaże:))

pudlo z niej z malymi oczami.bez obcasow ma niskie zawieszenie.

aha.no bedziemy mieli panne,”gwiazde” z dzieckiem czyli bekartem.

może dlatego ostatnio taka gruba. jest niebrzydka ale strasznie pusta…próbuje naśladować Dodę ale nie bardzo jej to wychodzi

Hm, czy ja wiem, wygląda… normalnie?Ale i tak jej nienawidzę ;/

faktycznie zaokrągliła się w pewnym miejscu ;D

nie nawidze jej…..

pusta szmata !! mogłaby być w tej ciązy i zniknąć z Polski! WON fałszywa suko xD

Faceta na dzieciaka złowic- spryciula 😀