Weronika Rosati (35 l.) ma na koncie sporo ról, ale chyba jeszcze żadna do tej pory nie wymagała od niej tak radykalnej metamorfozy. Na planie nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej aktorka przeobraziła się w blondynkę.

Weronika Rosati w blond włosach na planie filmu Małgorzaty Szumowskiej

Wielbicielka Elizabeth Taylor wrzuciła na swój profil instagramowy zdjęcie z reżyserką. Na fotografii widzimy Weronikę w blond bobie. Aktorka wyjaśnia, skąd ta metamorfoza:

Kochani❤️ nie mogłam długo wam zdradzić szczegółów mojego nowego projektu ALE w końcu moge i jestem mega podekscytowana że mogę podzielić się z wami tą wiadomością😊 Zaczęłam właśnie super filmową przygode z Małgośką Szumowską która mi zawierzyła jefną z głównych ról w swoim najnowszym filmie ” Wonder Xenia” – trzymajcie kciuki🙏🏼 – pisze Rosati.

Fankom spodobała się nowa odsłona aktorki. Można przypuszczać, że to jednak tylko peruka – trudno uwierzyć, by gwiazda zdecydowała się ściąć swoje piękne, ciemne loki!

Jak się Wam podoba Weronika w wersji blond?

scena z: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Weronika Rosati, Teresa Rosati, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Weronika Rosati, SK:, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, , Festiwal Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2019 – gala zamknięcia, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA