Weronika Rosati o Julii Wieniawie jako aktorce
Weronika Rosati (34 l.) to jedna z czołowych, polskich aktorek, która robi karierę również za granicą. Gwiazda ma za sobą wiele ról, wcielała się już w mnóstwo postaci.
Weronika Rosati z coraz większą Elizabeth. Wszyscy jednak patrzą na jej FIGURĘ
Jednym z jej najnowszych projektów jest rola w serialu Zawsze warto. Weronika opowiedziała nam o tym, jaka jest jej bohaterka, Marta.
Poznajemy tą postać i się wydaje, że wszystko ma – jest prawniczką, ma wspaniałego męża, dom, a pod tą skorupą jest bardzo duży problem i dramat. To dzieje się niespodziewanie i Marta musi się z tym uporać, podnieść z tego, poukładać życie na nowo.
WOW! Weronika Rosati w NAJPIĘKNIEJSZEJ sukni wieczoru (ZDJĘCIA)
Obok niej, jedną z głównych ról zagrała Julia Wieniawa, początkująca, młoda aktorka. Zapytaliśmy Weronikę, jak ocenia jej talent i pracę z nią.
Jest młodą dziewczyną, ale ma bardzo dużą dojrzałość, wrażliwość, inteligencję i osobowość, co jest w aktorstwie podstawą. Przez to, że ma osobowość i charyzmę, jest pasjonująca do oglądania na ekranie.
Wow! Weronika Rosati pokazała wielki ciążowy brzuszek i…
Jesteście ciekawi nowej produkcji Polsatu?



Wieniawa jest po prostu brzydka i tyle w temacie o talencie nawet nie wspomnę bo go nie ma…
Jedna i druga , zero talentu , urody , inteligencji .. takie byle co. Dobrze zrobil Krolikowski , ze pogonil ta syryjke a ta druga blizej 1oo , i tak wyglada, coreczka komucha,,
wieniawa czy ona na pewno Polka bo tak jakos zalatuje na ciapata !! brzydka.
Rosati czyli Esterka którą miało pół ameryki, a nawet to nie dało jej kariery i sławy. Jakiś to żałosne i naiwne. Z dwojga złego już wolę Wieniawa.
gość, 20-12-18, 16:36 napisał(a):nie wiem ,ile ma “mentalnie” ale wyglada jzu teraz jak stara ,o wiele,wiele starsza kobieta.Za pare lat bedzie ruina.Ale co zlapie,to jej.
Wieniawa jest dobra aktorka??Ta mloda dziewczyna o smutnej twarzy doroslej,bardzo doroslej kobiety??Za 10 lat bedzie juz ruina.Jak malo potrzeba Polakom do szczescia
Weronika wygląda na conajmniej 40 lat
głupia stara pinda myślała że żonatego dzieciatego faceta usidli na dzieciaka zresztą wszem i wobec ma nie na darmo opinie lachociąga a teraz wyrafinowane babsko strzela focha koszmarna popaprana wykolejona patologia
Wyobrazacie sobie byc takim aktorskim drewnem, ze nawet pomimo sypiania z co prawda oblesnym, ale jednym z najwiekszych producentow filmowych i i tak nie dostac zadnej roli? XD
głupia stara pinda myślała że żonatego dzieciatego faceta usidli na dzieciaka zresztą wszem i wobec ma nie na darmo opinie lachociąga a teraz wyrafinowane babsko strzela focha koszmarna popaprana wykolejona patologia
Rosati jest tez bez sensu . Może umie się zrobić ale aktorka z niej marna
Ona jest po prostu głupia a Rosati starsza to mądrzejsza . I wie co i jak stosować . Ma wprawę
głupia stara pinda myślała że żonatego dzieciatego faceta usidli na dzieciaka zresztą wszem i wobec ma nie na darmo opinie lachociąga a teraz wyrafinowane babsko strzela focha koszmarna popaprana wykolejona patologia
Wyp..ć z tą reklamą toniku, antyreklamę sobie robicie takimi debilnymi, grafomańskimi wpisami.
ja mam 40 stkę na karku , nie mam tyle kasy co Wera codziennie do pracy wstaję 5 rano i wyglądam lepiej -podejrzewam,że lepiej inwestowałam w mężczyzn…dawali mi szczęście i żaden nie wyglądał jak obleśny knur
Na wieniawe nie da sie patrzec . Ma twarz żaby i jest mdła. Za to jej wyobrażenie o sobie przerasta wszelkie normy Agata Kulesza tez nie jest przepuekba ale wszyscy wiedza ze jest dobra aktorka . lWieniawa na sile lansuje sie jako ta ładna . To ze stosuje tonik AFPV tak samo jak rRosati bo Wera ja w ten specyfik wciągnęła to nie oznacza ze osiągnęła szczyt urody Niestety ona tak ma . Daje jej złe rokowania
Wieniawy mama jest napraedę o niebo ładniejsza . Uzywa ten tonik co piszecie ale bardzo mało , tylko by wyrównać kolor cery . A ona pomimo ze młodsza chyba nakłada na twarz go codziennie i to po parę razy . Za dużo . Nie ma tej tapety ale widac ze cos ma . To nie wyglada dobrze . Przeciez ten specyfik jest po to by wszystkie błędy koloru i innych zaburzeń skory wyrównać tak by nie było widac ze Cokokwiek jest na niej
Szkoda, ze o Rosati nie mozna mowic jako o aktorce xD
Postawic Wieniawe na planie obok Chloe Moretz albo Hailee Steinfeld i kompromitacja grwarantowana.
Rosati wygląda jakby miała z 10 lat więcej. Jak stara zużyta prostytutka. Pomarszczona, kiepski makijaż, powiększone wary. Znana tylko z tego że sypia ze staruchami, a jej jedyne role to role ladacznic, kochanek czy pokazywanie golizny.. coś nie wyszła jej ta kariera w holiłudzie .. żal i wstyd wera..
Dojrzałość? Inteligencję? Wieniawa ma mentalnie jakieś 15 lat, uszy wędną jak się słucha jej wywiadów.
Rosati tez daleko do Agaty kuleszy . Moze ten tonik Afpv jej pasuje ja dorasowywuje ale tego samego napewno nie powiem o Wieniawie . W po prostu jest brzydka . Ma ładna mamę ale ona ?