Julia Wieniawa mimo ogromnej krytyki w sieci nie zatrzymuje się. Nie brakuje też u niej kolejnych propozycji zawodowych, a wszystko zaczęło się od serialu „Rodzinka.pl”.

Julia Wieniawa pod ostrzałem internautów po koncercie Beyonce! „Najgorszy typ ludzi”

Ile zarabia Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa już w wieku 24 lat dorobiła się trzech mieszkań i nowego samochodu marki Porsche. Wygląda na to, że po jesiennym sezonie aktorka znów będzie mogła zakupić sobie kolejny apartment w centum Warszawy.

Po pierwsze, właśnie  do kin trafił film „Chłopi” z jej udziałem oraz już niedługo zobaczymy ją jako jurorkę w „Mam talent”. Teraz „Super Express” ujawnił tegoroczne zarobki 24-letniej gwiazdy.

Julia Wieniawa o związkach: „Trzeba to ogarnąć, a nie porzucać związek jak zepsutą zabawkę”

Według tabloidu Julia Wieniawa w tym roku mogła zarobić około 4 mln złotych. Podobnosporo pieniędzy zarobiła przy filmie „Chłopi”, bo aż 100 tysięcy złotych. Dostała też rolę w serialu „Teściowe”, z którą mogła zarobić nawet milion złotych. Do tego dochodzi wiele współprac z markami m.in. z cateringiem dietetycznym za 400 tysięcy złotych.

Julia Wieniawa dosadnie o show-biznesie: „Ci ludzie są naprawdę niektórzy odklejeni od rzeczywistości”

A już niedługo zobaczymy Wieniawę w programie „Mam talent!”. Pojawiły się plotki, że zarobi za show pół miliona złotych, ale aktorka to zdementowała w jednym z wywiadów:

Nie wiem, kto to wymyśla i nie podoba mi się zaglądanie do czyjegoś portfela. A te kwoty mają się nijak do rzeczywistości. Proszę o nierozprzestrzenianie fałszywych i niesprawdzonych informacji – powiedziała Wieniawa.

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

IG: juliawieniawa

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

pasekkozak