Weronika Sowa jeszcze przed narodzinami córeczki zaczęła realizować coraz więcej projektów muzycznych. Wydała m.in. single: „Ten jeden moment”, „O północy”, „Konwalie” oraz „Taka sama”. Trzeba przyznać, że idzie jej całkiem dobrze na rynku muzycznym – singiel „Ten jeden moment” został nagrodzony złotą płytą w „Radiu Zet”.

Wersow otrzymała złotą płytę „Radia Zet”! Fani oburzeni nagrodą influencerki

Wersow w klipie z Tribbsem

A w grudniu zaprezentowała swój debiutancki album „WERSOW STORE”. Z kolei w kwietniu tego roku uda się w trasę koncertową „Wersow On Tour” – wystąpi m.in. w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Warszawie.

Kolejna fala hejtu w stronę Wersow. Wszystko przez TEN filmik z córeczką!

Teraz Wersow nagrała singiel z Tribbsem, popularnym producentem muzycznym oraz muzykiem znanym z przeróbek przebojów sprzed lat, jak np. Krakowski spleen Maanam.

W sobotę na YouTubie ukazał się teledysk utworu Nad wodę, w którym Wersow znów zaskoczyła wizerunkiem. Pojawiła się w kilku różnych fryzurach i kreacjach. Odbiór piosenki i klipu jest bardzo pozytywny:

  • Omg bardzo fajna piosenka bardzo fajny i dopraciwany teledysk gartuluje tak fajnej piosneki!!
  • Piosenka robi ogromne wrażenie. Widać, że starała się żeby była jak najlepsza
  • Niesamowite jest to, jaką pracę Werka wykonała nad swoim głosem
  • O kurde jestem pod wrażeniem na jakim poziomie jest ta piosenka – piszą fani.

Wersow pozuje w skąpym bikini! Fani komentują jej ciało po ciąży!

Niestety na Instagramie pojawiło się kilka niepochlebnych komentarzy na temat wyglądu Wersow. Influencerka opublikowała krótką zajawkę teledysku, w którym ma bardzo głęboki dekolt. To nie spodobało się obserwatorom:

  • Piosenka fajna, ale drażni mnie mocno pokazywanie tego biustu. Wygląda to bardzo wulgarnie
  • Tak się ubierały prostytutki w latach 2000-2014. Szkoda, że nie umiesz się ubrać odpowiednio i inne dziewczyny powielają taki styl.
  • Ona już tak plastikowo wygląda, że robi się to nie ładne powoli …
  • Kicz wizerunkowy – piszą internauci.