Weronika Sowa „Wersow” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. Wokół jej osoby od wielu lat pojawiają się nowi fani, jak i krytycy. Wersow jednak nie przywiązuje uwagi do niepochlebnych opinii swoich obserwujących. Influencerka dzieli się każdą chwilą swojego życia w internecie.

Wersow pokazała brzuch po porodzie i cesarskim cięciu! (ZDJĘCIE)

Wersow krytykowana za otrzymanie złotej płyty „Radia Zet”

Ostatnio Weronika Sowa zaczęła realizować coraz więcej projektów muzycznych. Wydała m.in. single: „Ten jeden moment”, „O północy”, „Konwalie” oraz „Taka sama”. Fani influencerki byli zaskoczeni ilością wydanych utworów muzycznych, również z racji tego, że niedawno została ona mamą. Wersow jednak nie spoczywa na laurach. Ostatni singiel influencerki, „Ten jeden moment” został nagrodzony złotą płytą w „Radiu Zet”.

Dziękuję bardzo. Ale piękna! Przemiła niespodzianka – powiedziała zaskoczona Weronika Sowa na antenie radia

Tak Wersow ubrała się na Paryski Fashion Week. Co za stylizacje!

Podczas tego wydarzenia influencerce towarzyszył gość specjalny Oskar Cyms, z którym Wersow nagrała duet „Chcesz pobyć sam”. Fani młodej mamy niestety nie poparli tego wyróżnienia. W komentarzach pod postem Wersow pojawiła się fala hejtu. Według obserwatorów influencerka nie zasłużyła na taką nagrodę.

  • Super. Nawet nie umiejąc śpiewać można dostać złotą płytę;
  • Przecież ty nie potrafisz śpiewać więc za co to 🤣;
  • Dostać złota płytę nie za płytę tylko jakiś marny kawałek to jak kupić sobie w lombardzie medal i powiesić na ścianie;
  • Nie ma to jak nie umieć śpiewać a dostać złotą płytę 😂😂 – piszą obserwujący pod postem Wersow

Wersow zdradza, jak UKRYWA SIĘ przed fanami na ulicy!

Weronika Sowa nie zareagowała na nieprzychylne komentarze. Influencerka cieszy się ze swojego muzycznego osiągnięcia. Czy to początek wielkiej kariery muzycznej Wersow?

Wersow, fot. Kurnikowski/AKPA

Wersow, fot. Podlewski/AKPA

Wersow, Julia Wieniawa, Jakub Kosel, Dawid Woliński, fot. Podlewski/AKPA