Od kilku miesięcy krążyły plotki, że Wersow spodziewa się dziecka. Natomiast od kilku tygodni ciężko już było temu zaprzeczyć. Pierwszym argumentem na to było skrócenie włosów, co jest bardzo popularnym zjawiskiem wśród przeszłych mam. Następnie tuż po Wigilii napisała na Twitterze, że „Tegoroczną Wigilię zapamiętam do końca życia”. Fani Wersow uważają, że wówczas powiadomiła rodzinę o ciąży.

Wersow jest w ciąży? Już ciężko jej ukryć zaokrąglony brzuszek

Wersow i Friz zostaną rodzicami

Natomiast w ostatnich tygodniach wyraźnie było widać, że Weronika Sowa ukrywała brzuszek. Do tej pory chętnie odsłaniała swoje zgrabne ciało, a od pewnego czasu nosiła szeroki bluzy i bluzki. Na kilku filmach można zauważyć, że jej brzuszek jest zaokrąglony.

Friz udzielił zaskakującego wywiadu! Odpowiada, czy Wersow związała się z nim ze względu na sławę i czy jest gotowy na dziecko

Wersow dziś potwierdził przypuszczenia! Poinformowała, że razem z Frizem spodziewają się dziecka. Zrobiła to w dość oryginalny sposób, bo za sprawą teledysku, w którym odkryła ciążowe kształty.

Wersow ogłosiła ciążę. Friz zostanie ojcem!

Wersow i Friz zostaną rodzicami  Fot. YouTube

Wersow ogłosiła ciążę. Friz zostanie ojcem!

Wersow i Friz zostaną rodzicami Fot. YouTube

Influencerka w piosence kieruje słowa do przyszłego dziecka: „Obiecuje, że pokaże Ci co piękne. Złapiesz mnie za rękę ten pierwszy raz. Z Tobą wstaje mój świat (…) Ja będę nawet, gdy odsuniesz mnie”. 

Wersow została MALARKĄ! Pokazała obrazy, które stworzyła

Wersow ogłosiła ciążę. Friz zostanie ojcem!

Wersow i Friz zostaną rodzicami Fot. YouTube