Widzowie zauważyli dziwną rzecz na podłodze w serialu “The Crown”. WPADKA, PRZYPADEK?
4. sezon “The Crown” przeszedł najśmielsze oczekiwania widzów. Można przeczytać w komentarzach, że jest o wiele lepszy niż poprzednie sezony. Może dlatego, że ukazana jest słynna historia burzliwego romansu Karola i Diany, które zakończyło się szybkim rozpadem małżeństwa. Poza tym pojawiła się symboliczna postać lat. 80, czyli Margaret Thatcher.
Mysz w serialu “The Crown”
Emma Corrin jako księżna Diana na planie serialu „The Crown” (ZDJĘCIA)
Widzowie zauważyli w 3 odcinku, że podczas pewnego ujęcia coś lata po podłodze jednego z pałacowych salonów. Okazało się, że tym małym czymś była MYSZ, która przebiegła obok matki Królowej, granej przez Marion Bailey – moment kiedy książę Karol dzwoni i mówi, że oświadczył się lady Dianie.
Aktorzy serialu „The Crown” zdradzili, co myślą o decyzji Meghan i Harry’ego!
Nie jest jasne, czy mysz była celowym zabiegiem, czy czystym przypadkiem, podobnie jak butelka wody i filiżanka kawy z serialu “Gra o Tron“. Producenci serialu nie zdradzają tego szczegółu. Natomiast na Twitterze napisali, że czworonożna gościnna gwiazda może być nominowana w kategorii najlepszy gościnny aktor w serialu dramatycznym.
MOUSE! Mouse in the house! The Crown S4E3 #royalmouse pic.twitter.com/J9sFIfEz7x
— kg (@realgoodebird) November 16, 2020
so did no one else notice the mouse in episode 3 of The Crown or pic.twitter.com/ZNmm71FdkD
— alexis nedd 🎮 💙 (@alexisthenedd) November 16, 2020
Mysz zauwazylam, i uznalam, ze to nak najbardziej celowe – symbolizujace skonstnienie instytucji, jej archaicznosc, moze nawet jej upadek.
To mysz 🐀