Od kiedy mediami na całym świecie wstrząsnęła decyzja Meghan Markle i Księcia Harry’ego, którzy opuszczają rodzinę królewską – na temat książęcej pary wypowiada się bardzo dużo ekspertów. Swoje stanowisko postanowili wyrazić aktorzy, którzy wcielają się w członków rodziny królewskiej na planie serialu „The Crown”.

Książę Harry zabiera GŁOS. Tłumaczy, dlaczego razem z Meghan odchodzą z rodziny

Obsada serialu „The Crown” o nowym życiu Meghan i Harry’ego

Podczas gdy cały świat z zapartym tchem czekał na oficjalne wystąpienie Meghan Markle i Księcia Harry’ego – aktorzy serialu „The Crown”, postanowili wyrazić swoje zdanie na temat decyzji odejścia Sussex’ów od rodziny królewskiej. Helena Bonham Carter (53 lata), która wciela się w rolę księżniczki Małgorzaty i Josh O’Connor (29 lat) – serialowy ojciec Harry’ego wyrazili poparcie dla nowego etapu, który zacznie się w życiu księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Josh O’Connor zapytany, jaki powinien być kolejny ruch księcia i księżnej Sussex po tym, jak postanowili wycofać się z rodziny -odpowiedział, że książęca para „prawdopodobnie może zrobić wszystko”.

Helena, która gra siostrę królowej Elżbiety IIksiężniczkę Margaret powiedziała:

Wydaje mi się, że świat teraz stoi przed nimi otworem. Ciekawie będzie zobaczyć, co zrobią, ale teraz są panami własnego losu i życzę im powodzenia

Aktorzy w pełni popierają decyzję Meghan i Harry’ego. Najważniejsze jest przecież szczęście książęcej pary!

Meghan Markle

Fot.Forum/REUTERS

Meghan Markle Książę Harry

Meghan Markle, książę Harry/fot. Forum

Harry i Meghan szokującymi informacjami podzielili się ze światem zaraz po powrocie z urlopu. 8 stycznia książęca para poinformowała o planach odcięcia się od rodziny królewskiej. W sobotę – 18 stycznia Królowa Elżbieta podała do informacji, że po długich negocjacjach udało się dojść do porozumienia w kwestii samodzielnego życia Harry’ego i Meghan.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan i Harry WYPROWADZAJĄ się z Frogmore Cottage. Będą mieszkać w LUKSUSOWEJ rezydencji w Kanadzie (ZDJĘCIA)

Meghan i Harry STRACĄ tytuły królewskie! Jest NOWE oświadczenie królowej Elżbiety

Meghan i Harry udostępnili na Instagramie piosenkę o odejściu z pałacu? Wywołała OBURZENIE