Na antenie TVP! od pewnego czasu można oglądać serię wpadek. Jak się okazuje roi się od nich nie tylko w Wiadomościach, ale także i Klanie.

Zobacz: Ależ się zmieniła! Pamiętacie Kaję Paschalską z Klanu? (FOTO)

W jednej ze scen Jerzy Chojnicki (Andrzej Grabarczyk) przegląda CV, zatrzymuje się na jednym należącym do Kamila Obowiązka.

Co się okazało, kandydat na budowlańca, to nie kto inny jak znany terrorysta, Timmoty’ego McVeigh, który w 1995 roku przeprowadził zamach w Ohlahoma City.

McVeigh zabił wówczas 18 osób. Mężczyzna był prawicowym terrorystą. Za zamach został skazany na karę śmierci, którą wykonano w 2001 roku. McVeighowi wstrzyknięto truciznę.

Jak to ogóle możliwe, żeby doszło do takiej wpadki? Teorie spiskowe mówią, że może to być sabotaż. Mniej prawdopodobnie wydaje się tłumaczenie samej stacji:

W CV więźnia, który szukał ostatnio pracy w firmie Jerzego Chojnickiego, produkcja serialu „Klan” wykorzystała zdjęcie zakupione w „banku twarzy”. Wbrew medialnym doniesieniom, nie jest to Timothy McVeigh, terrorysta z Oklahomy City. Podobieństwo mężczyzn jest przypadkowe.

Zobacz: Anna Powierza: Schudłam nieprawdopodobną ilość kilogramów

Komu uwierzycie?