W swoim najnowszym wpisie na oficjalnym blogu Michał Wiśniewski robi z siebie guru. No, prawie. Wokalista jest przekonany, że wie, co zrobić, by zdobyć serca publiczności na całym świecie.

Spotykam się z Isis i mam nadzieję przekazać jej właściwe sugestie apropos Eurowizji – czytamy. – Trzymajmy za nią kciuki i sprężmy się aby Polska osiągnęła przynajmniej wynik Ich Troje a najlepiej Edyty Górniak. Angażuję się totalnie i mam nadzieję, że jej się uda.

Wiśniewski wciąż monitoruje sytuację Piotra Rubika i jego byłej menadżerki, Katarzyny Kanclerz:

KATHERINA KANZLER zbłaźniła się listem otwartym do Piotra. Generalnie pokazała dupę. I to gołą. Wszystkie kurki się zakręcają. Z czego ta biedna będzie żyła. Leszcza, którego złapała – nie wydoiła dostatecznie gdyż nie dał się nabrać i wykrył jej przekręty. oby rodzina stała za nim !

Próbowała zablokować wyjazd ekipy do USA ale WOW … była za cienka … jak ja się cieszę … nie dał się zastraszyć … pofrunął 🙂

Piotrze, jak w ostatniej naszej rozmowie … WSZYSTKIEGO CO NAJ ! Nie daj sobie odebrać szczęścia chwili ! Oby trwała jak najdłużej. Spójrz na PRINCE’a … nie dał się. Umowa i Pieniądze to nie wszystko…

Jak widać Wiśniewski podchodzi do sprawy bardzo emocjonalnie, ale teksty o „pokazywaniu du*y\” mógłby sobie darować. Nie zawsze chcemy widzieć to, co widzą oczy wyobraźni, choćby mimochodem.