plotki i ploteczki rozbawiają mnie do łez. szczególnie jeżeli są wyssane z palca. jeden z najbardziej chusteczkowych portali doniósł: – tak zaczyna się najnowszy wpis na blogu Michała Wiśniewskiego.

Postanowił skomentować podobno nieudany koncert w Wałbrzychu, gdzie publiczność miała się słabo bawić, kląć i wygwizdać zespół. Skutkiem miało być także skrócenie koncertu i mandat za granie po 22.

no to eee xtra 🙂 wałbrzych przybył w komplecie. czyli full. bawił się na maxa do końca. za to otrzyma herb miasta na naszej stronie przez rok czasu. publiczność była wspaniała. fakt, że organizatorzy otrzymali mandat – ale niestety koncert nie może trwać tylko godzinkę – ze względu na to, że publiczność skrócenie koncertu zwaliłaby na nas.

teraz każdy taki przypadek oczerniania mnie lub zespołu będziemy zgłaszać do prokuratury jak i wytaczać sprawę cywilną. zobaczymy kto ma z tego większy ubaw i pr. oni ? czy my ? w jakiś sposób to forma kasyna. jeżeli jest ich stać na postawienie stawki – to musi ich być stać na przegraną … a straty z tego wynikające w rzeczywistości są duże. czasami naprawdę prościej powiedzieć: fold.

czy tym razem blefuję … się okaże się 🙂

Michał bawi się także w swata. Nie będziemy przytaczać wypowiedzi – w skrócie opisuje, jakiej kobiety szuka jego znajomy. Czyżby pomysł na kolejny biznes?

Wiśniewski zapowiedział także zmianę formy bloga – teraz nie będziemy czytać, a oglądać. Czytelnicy będą mogli lepiej zrozumieć Michała, a dla niego prowadzenie strony nie będzie takie czasochłonne. Filmowy zwiastun i przypomnienie Wiśniewskiej w roli Dody na jego blogu – tutaj.