Pod koniec marca informowaliśmy, że znany polski restaurator spodziewa się kolejnego dziecka. Zaskoczył wszystkich podczas oficjalnej premiery filmu „Miłość i miłosierdzie„, na którą przyszedł z ciężarną żoną, Agnieszką.

W niedzielę Wojciech Modest Amaro i jego żona powitali na świecie syna. Dumny tata pochwalił się noworodkiem już z sali porodowej:

Gabriel Charbel Amaro !!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna !!!

– napisał restaurator na Instagramie.

Wojciech Modest Amaro spodziewa się kolejnego DZIECKA

Co oznacza Charbel?

O ile Gabriel nie jest zaskakującym imieniem, tak o drugim z pewnością mało kto słyszał. Charbel pochodzi od świętego: zakonnika, mnicha, pustelnika. Zamieszkał w klasztorze pustelni pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła – był niezwykłym ascetą. Charbel został beatyfikowany przez papieża Pawła VI w 1965 roku, a w 1977r. został kanonizowany na placu Św. Piotra w Rzymie.

Żonaty Modest Amaro znów się żeni! Wszystko dlatego, że się boi

Wojciech Modest Amaro: dzieci

Para mało opowiada o sobie. Można powiedzieć, że ich życie prywatne to świątynia, do której nie wpuszczają nikogo. Wiadomo tylko, że wzięli ślub w 2012 roku. Mają razem syna Nicholasa i dwie córki z poprzedniego małżeństwa – Karolinę i Zuzannę. Z kolei Agnieszka jest nie tylko jego żoną, ale i managerką.

Wyświetl ten post na Instagramie.

FAMILY TIME / EASTER SUNDAY @suzuamaro @karolina.amaro

Post udostępniony przez Chef Modest Amaro (@wojciechmodestamaro)

scena z: Wojciech Modest Amaro, SK:, , fot. Baranowski/AKPA