Wolimy je w takich przebraniach, niż nago (FOTO)
Znają się od dziecka i od lat nastoletnich parają się pracą zawodowych striptizerek. Teraz maja dostać wspólny show, w którym będą dogryzać Kardashiankom, a powodów im nie brak. Kylie Jenner (18 l.) odbiła Blac Chynie (27 l.) Tygę, a Amber Rose lubi tych samych panów, co Kim Kardashian. Na swoim koncie miała już związek z Kanye Westem i Reggiem Bushem, a ostatnio wdała się w flircik z Krisem Humphriesem.
Amber i Chyna pozowały wczoraj razem na czerwonym dywanie na MTV VMA. W zeszłym roku Amber jeszcze jako żona Wiza Khalify pojawiła się w sukience z samych łańcuszków, która więcej odsłaniała niż zasłaniała. Zresztą obie panie mają pociąg do chwalenia się swoimi ciałami. Tylko… niestety nie ma czym. Ciało Amber zasłaniają wielkie tatuaże, a Chyba ma więcej sztucznych dodatków niż naturalnego ciała.
Może ich kreacje nie są gustowne, ale mogło być gorzej. Panie kochają lateks i prześwity.


one są czarne czy opalone? bo w sumie nigdy nie mogę sie zdecydować co do Amber
Amber mi się zdaje że opalona ale nie wiem hmmm
fuj po co je promować ,istna patologia. Widziałam panią Chynę w pracy. Okropne, brudne prostytutki
Amber rosę zorganizowala slut walk w la. Stad te stroje.
[b]gość, 31-08-15, 09:25 napisał(a):[/b]Myślę,że te stroje były dedykowane kilku osobą ;)[kum? czemu?] osobOM (a wy sie saruni czepialiscie…). stroje byly dedykowane im samym – one obie zaczynaly kariery od tanczenia nago w klubach (stripper) i zostaly wyniesione z biedy dzieki bogatym facetom, z ktorymi sie puszczaly (gold digger). te stroje to reklama ich nowego, wspolnego reality show.
oblesne, jak karykatury czlowieka
Myślę,że te stroje były dedykowane kilku osobą 😉
Obrzydliwe, niezgrabne i paskudne ku…wy
napisy na tych strojach idealnie pasuja do tych pan.
Istny cyrk na kolkach! Przebrane puste lale…
Jak dwie kosmitki! Dno i metr mułu