Julia Kamińska już dawno rozstała się z łatką Brzyduli Uli. 31-letnia aktorka ma na koncie mnóstwo nowych ról, a o najnowszej może być bardzo głośno.

Jednak patrząc na nowe zdjęcia gwiazdy nie mogliśmy sobie odmówić przypomnienia Wam, jak parę lat temu wyglądała Julia w roli Uli. Bo to, co zobaczycie w filmie Ostra, znajduje się na przeciwnym biegunie.

Julia Kamińska o HEJCIE dotyczącym 20 lat starszego partnera

Julia Kamińska w roli Ewy, królowej social mediów w filmie Ostra

Kamińska wrzuciła wczoraj na swój Instagram zdjęcie, od którego fanom mocniej zabiły serca. Uczesana w wysoki kucyk, w odważnej mega krótkiej sukience i wieczorowych szpilkach Julia prezentuje się genialnie. Właśnie tak będzie wyglądać w filmie Ostra o kulisach powstawania talent show.

Fanki pytają Julię, jak osiągnęła tak świetną formę:

trochę siłowni trochę diety a przed ważnymi zdjęciami idę do dziewczyn na bandaże i drenaż limfatyczny. To jest naprawdę ekstra sprawa ?? – odpisała aktorka, która przy okazji reklamuje jedną z klinik fundującą zabiegi na ciało.

Julia Kamińska opowiedziała o swojej chorobie

O czym jest film Ostra z Julią Kamińska?

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami – czytamy na stronie Tygodnika Solidarność.

Zapowiada się ciekawie!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kocham @fitupclinic ❤️💪🏽

Post udostępniony przez _julia_kaminska_ (@_julia_kaminska_)

Julia Kamińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Julia Kamińska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Julia Kamińska na planie serialu BrzydUla,  fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Engelbrech/AKPA