Jeszcze kilka miesięcy temu cieszyliśmy się z roli Rafała Zawieruchy w filmie Quentina Tarantino, Once Upon a Time in Hollywood. Teraz znowu mamy powód od dumy.

Agnieszka Grochowska: Nie uznaję biegania na bankiety

Agnieszka Grochowska zagrała w amerykańskim filmie Teen Spirit w reżyserii Maxa Minghellego. Producent filmu, Fred Berger wcześniej był nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film za La La Land.

Już od kilku dni w Internecie można zobaczyć oficjalny zwiastun, w którym pojawiła się Agnieszka. Aktorka wcieliła się w rolę matki 17-letniej bohaterki, która marzy o karierze piosenkarki.

Poza nią w produkcji wzięli udział: Elle Fanning, Millie Brady, Rebecca Hall czy Elizabeth Berrington.

Agnieszka już na koncie ma sporo sukcesów. Wcześniej zagrała w dwóch niemieckich filmach, polsko-szwedzkiej produkcji Podróż Niny, norweskiej komedii Upperdog Sary Johnsen oraz japońskim Persona Non Grata Cellina Glucka. Z kolei w 2015 roku zagrała w filmie System w którym zagrali Tom Hardy i Gary Oldman.

Agnieszka Grochowska na imprezie w śliniaku (FOTO)

Oficjalna premiera filmu w Ameryce będzie miała 5 kwietnia. Natomiast daty polskiej premiery jeszcze nie ujawniono. Jak tylko się dowiemy poinformujemy naszych czytelników.

WOW! kolejna polska aktorka doceniona za oceanem