Syn Arnolda Schwarzeneggera, Christopher właśnie pokazał swoją odmienioną sylwetkę, podczas 29. urodzin swojego brata, aktora Patricka w Malibu. 24-letni syn Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver od lat walczył z nadwagą, która niestety w pewnym momencie stała się chorobliwa.

Poznajecie go jeszcze? To Arnold Schwarzenegger na rowerze

Christopher Schwarzenegger w 2020 roku postanowił zmienić swój styl życia i popracować nad kilogramami, które ciążyły mu od lat. Niestety jego nadwaga miała rownież wpływ na jego psychikę. Media również nie pomagały mu w prowadzeniu normalnego życia. W końcu jak syn gwiazdy światowego fitnessu, słynnego „Conana Barbarzyńcy” i „Terminatora” może być gruby?

Christopher Schwarzenegger całkowicie odmieniony

Według HollywoodLife, Christopher Schwarzenegger stopniowo traci na wadze, odkąd zdecydował się na zdrowszy styl życia w czasie pandemii.

Nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera pokazuje wyjątkowe zdjęcie taty

Postawił sobie za cel wyzdrowienie przed ukończeniem studiów i trzymał się tego […] Zaczął ćwiczyć i dokonywać lepszych wyborów żywieniowych. Przez kilka lat był w szkole i żył jak typowy student, ale teraz dorasta i jest gotów bardziej o siebie zadbać – mówi informator w rozmowie z HollywoodLife.

Wtajemniczony powiedział, że Christopher nie zrzucił wagi poprzez żadną „modną dietę”. Na pozbycie się kilogramów wybrał staromodny sposób, eliminując niezdrowe jedzenie i ćwicząc.

Arnold Schwarzenegger Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. Ron Sachs / Zuma Press / Forum

Arnold Schwarzenegger obok samochodu

Arnold Schwarzenegger/fot. FORUM