Dziś to, co Kozaczek lubi najbardziej. Proponujemy Wam przegląd wpadek minionego roku. Tych małych i tych naprawdę dużych. Tych zabawnych i tych żenujących.

Dołącz do naszych fanów na Facebooku! Kliknij Tutaj!

Będą wpadki językowe, najbardziej dziwaczne wypowiedzi, które wzbudziły Wasze rozbawienie. Będzie trochę gaf i wpadek poczynionych z niewiedzy (a może ignorancji).

Zobaczcie nasz ranking i zagłosujcie w sondzie.

Które z tych wydarzeń zasługuje – Waszym zdaniem – na miano największej wpadki roku?

1. Agnieszka Orzechowska, czyli polska Angelina Jolie, aresztowana. Celebrytka, która była nawet gościem Kuby Wojewódzkiego, szybko spadła z 3. ligi celebrytów do podziemia. Przestępczego – dodajmy. Policja
poszukująca dziewczyny listem gończym, aresztowała ją za udzielanie narkotyków.

\"Wpadki

2. Anna Bałon – \”Serce mi tak łup łup łup łup łup łup\”, \”a ja książki nie wzięłam…\”, \”jaram się tym, że teraz taka jestem ładna i taka szczupła\” – te słowa Ani zaistniały jako kultowe i trafiły do obiegu popkultury. Doczekały się nawet powielania na T-shirtach! Anna zaliczyła sporo wpadek, ale chyba sporo się na nich nauczyła. I to się liczy.

\"Wpadki

3. Barack Obama – jako gość Królowej Angielskiej nie został wystarczająco dobrze poinformowany na temat obowiązującej tam etykiety. W efekcie zaliczył spektakularną wpadkę, z której śmiała się cała Wielka Brytania. I nie tylko. Zamiast przerwać wygłaszanie toastu, gdy rozległy się dźwięki hymnu Wielkiej Brytanii, Obama kontynuował tyradę. W efekcie toast mógł sobie wznieść… sam.

\"Wpadki

4. Beyonce – dziś zakłada luźne stroje, ale zanim zaszła w ciążę, z upodobaniem wbijała się w ciasne kreacje.
Czasem tak ciasne, że gwiazda nie mogła się poruszać. Na jednej z imprez upchnięta w sukienkę od Pucci Bee z trudem
wspięła się po schodach – i to tylko dzięki pomocy męża oraz ochroniarzy. W nagrodę za szykowny styl usłyszała…
gwizdy.

\"Wpadki

5. Bronisław Komorowski – nasz prezydent zafundował nam w tym roku sporo wpadek, my miłosiernie wytkniemy mu jedną. Podczas spotkania Trójkąta Weimarskiego prezydent, który był gospodarzem zjazdu, zamiast poczekać, aż jego goście zajmą swoje miejsca, usiadł pierwszy, czym wprawił w lekką konsternację Angelę Merkel i Nicolasa Sarkozy’ego.

\"Wpadki

6. Christina Aguilera – śpiewając hymn amerykański na finałach Super Bowl gwiazda pomyliła słowa. My podeszliśmy do tego ze zrozumieniem – pamiętaliśmy jeszcze większą wpadkę Edyty Górniak.

\"Wpadki

7. Ewa Minge – za wpadkę uznaliśmy nie tyle efekty zamiłowania projektantki do chirurgii plastycznej, co jej zapewnienia, że swój wygląd zawdzięcza genom i zdrowemu stylowi życia. Część Czytelniczek zadeklarowała, że jeśli od spania przy otwartym oknie zyskuje się taki wygląd, to one wolą nie wietrzyć swoich sypialni.

\"Wpadki

8. Magda Mołek – niechcący \”uśmierciła\” Nergala. W czasie jednego z wydań Dzień Dobry TVN prezenterka wypaliła: Żyjemy od kilku tygodni smutną wiadomością o śmierci Nergala… – na szczęście zareagował Andrzej Sołtysik: Magda nie! O CHOROBIE! – poprawił ją szybko. Biedna Mołek. Nie wiedziała, gdzie się podziać.

\"Wpadki

9. Maja Sablewska – znów wpadka językowa. Przejęzyczenie, ale od razu stało się powodem ironicznych komentarzy (nawet ze strony dziennikarzy rodzimej stacji Sablewskiej). Cieszę się, że zeszłeś na ziemię – powiedziała tylko Maja. I tak się zaczęło.

\"Wpadki

10.Rozalia MancewiczPolska jest dla mnie… Jest dla mnie… Symbolem… Symbolem… Tak! Mojej ojczyzny, dokładnie! – plątała się nasza miss w jednym z wywiadów. Na swe usprawiedliwienie Rozalia mogła powiedzieć, że pytanie dziennikarza było wyjątkowo filozoficzne.

\"Rozalia

11. Ryszard Kalisz, który zamiast frazy \”Zjednoczone Królestwo\”, wypalił coś, co zabrzmiało jak \”Zjednoczone K*restwo\”. Śmiejemy się z tego do dziś.

\"Wpadki

12. Hanka Mostowiak i jej śmierć. Śmierć \”w kartonach\” – jak przedstawili ją pomysłowi internauci. Najgłupsza, najbardziej idiotyczna śmierć. No cóż – scenarzyści wykazali się wielką fantazją.

\"Wpadki

13. Kim Kardashian i jej rozwód. Pół roku przygotowań, afera na cały świat i rozwód po dwóch miesiącach.

\"Wpadki