Wczoraj w blogosferze pojawił się nowy „twór” – chodzi o bloga Piotra Kukulskiego. Wiele osób z show-biznesu skomentowało fakt założenia life-style’owej strony przez PiKeja, wśród nich była Dorota Wróblewska – organizatorka pokazów mody.

Na swoim blogu Wróblewska podkreśliła, że prowadzenie bloga nie jest zarezerwowane dla wąskiej grupy ludzi – dla wielu to okno na świat, możliwość znalezienia znajomych i podzielenia się swoimi przemyśleniami czy wrażeniami:

Niektórzy dzięki blogowaniu walczą ze swoimi słabościami i leczą kompleksy. Okazuje się, że „doktor” blog, potrafi wiele i czasami jest bardziej skuteczny od psychologa – napisała Wróblewska.

Dziennikarka scharakteryzowała też „chorobę” PiKeja:

Piotr Kukulski to młody, pogubiony chłopak, który szuka dla siebie miejsca. Na siłę chce zaistnieć w branży show-biznesu, nawet kosztem rodzinnych relacji. Jest pełnoletni i niezależny do pewnego czasu. Popełnia wiele błędów i robi co chce. Może się realizuje i spełnia swoje marzenia, a może tylko leczy swoje kompleksy. Jeżeli chce zostać blogerem to niech zostanie – stwierdziła Wróblewska.

Licencję na bloga może mieć każdy 🙂 – dodała (cały wpis znajdziecie tutaj).

Tymczasem na blogu Kukulskiego pojawił się nowy wpis. PiKej daje w nim przepis na drinka z whiskey promując go na Facebooku hasłem „Piję za was hejterzy”.

Oby nie było kaca!

Wróblewska o Pikeju: Młody, pogubiony chłopak...

Wróblewska o Pikeju: Młody, pogubiony chłopak...

Wróblewska o Pikeju: Młody, pogubiony chłopak...

Wróblewska o Pikeju: Młody, pogubiony chłopak...